DODAJ

Grupa Vantage Development wybrała generalnego wykonawcę osiedla Parkowa Ostoja

Mieszkania i domy / Wrocław
Grupa Vantage Development wybrała
Kajtman
2012-01-16 15:53:10

29 grudnia 2011 r. Zarząd Vantage Development podjął decyzję o wyborze generalnego wykonawcy osiedla Parkowa Ostoja.  Inwestycja realizowana będzie przez firmę Tulcon S.A. z Ostrzeszowa.
Decyzja o wyborze firmy Tulcon S.A. to dla nas gwarancją terminowego i rzetelnego wykonania projektu – mówi Roman M. Meysner, członek zarządu Vantage Development. Firma ma na swoim koncie realizację kilkunastu przedsięwzięć budowlanych o podobnym wysokim standardzie na terenie całej Polski – uzupełnia Meysner.


 


Deweloper w ofercie kameralnego osiedla Parkowa Ostoja posiada 67 komfortowych mieszkań o metrażach od 26 do 75  metrów kwadratowych. Lokalizacja osiedla w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Pilczyckiego stwarza szerokie możliwości aktywnego wypoczynku, a dobrze rozwinięta sieć komunikacji miejskiej (w tym linia Tramwaju Plus) oraz zjazd na Autostradową Obwodnicę Wrocławia w odległości ok. 1,5 km zapewnia szybki  i wygodny dojazd do praktycznie każdego miejsca na terenie aglomeracji wrocławskiej. Inwestycję sfinansuje bank PKO BP. Rozpoczęcie budowy planowane jest na początku lutego 2012 r.