DODAJ

Mieszkaj komfortowo i w świetnej lokalizacji

Mieszkania i domy / Wrocław
Mieszkaj komfortowo i w
Meredith
2015-01-29 16:07:28

Znakomicie zaprojektowane, słoneczne mieszkania, dogodne połączenie komunikacyjne z resztą miasta, pełna infrastruktura społeczna w bezpośredniej okolicy i bliskość terenów zielonych – Na Krzyckiej, czyli najnowsza inwestycja Archicomu, zaoferuje przyszłym mieszkańcom wszystko, czego potrzeba, by żyć komfortowo.


 


Zbieg ulicy Krzyckiej i Przyjaźni na wrocławskich Krzykach to jeden z najbardziej pożądanych adresów w stolicy Dolnego Śląska.


 


Powodów jest kilka – wystarczy wymienić choćby świetne połączenie ze ścisłym centrum miasta, zarówno dla zmotoryzowanych (mających do dyspozycji m.in. świeżo wyremontowaną ulicę Przyjaźni), jak i tych preferujących komunikację miejską (nieopodal znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe), bliskość terenów zielonych (park Kleciński, wały nad Ślęzą), znakomicie nadających się do wypoczynku i rekreacji czy wreszcie pełną infrastrukturę handlową i edukacyjną (sklepy, żłobki, przedszkola i szkoły, przychodnia, apteki) w pobliżu.


 


To właśnie tam powstaje najnowsza inwestycja mieszkaniowa Archicomu – cenionej wrocławskiej firmy deweloperskiej z 30-letnim doświadczeniem na rynku.


 


Czteropiętrowy budynek Na Krzyckiej rośnie na porośniętej starodrzewem działce. Znajdą się w nim 2, 3 i 4-pokojowe mieszkania (wszystkie z ekspozycją na słoneczne strony świata), a deweloper zapewnia, że oferuje tylko dobre rozkłady lokali. Dlatego też wszystkie mieszkania mają taką samą cenę za metr kwadratowy – 5900 zł.


 


– Jako projektanci postawiliśmy wyłącznie na najchętniej wybierane przez klientów układy. Jeśli masz preferencje dotyczące miejsca w budynku, nie musisz kierować się ceną. Warto się jednak pospieszyć i wybrać swoje miejsce, póki jeszcze jest wolne. To premia dla tych, którzy zdecydują się najszybciej – nie muszą dopłacać za najlepsze dla siebie położenie lokalu – tłumaczą w Archicomie.


Ponadto w budynku znajdzie się podziemny garaż i winda, a przed obiektem – własny plac zabaw.


 


Przedstawiciele dewelopera zapewniają również, że przy projektowaniu Na Krzyckiej szczególna uwaga została zwrócona na ekonomiczne aspekty przyszłego użytkowania mieszkań.


– Zastosowane do budowy ścian bloczki silikatowe pomogą utrzymać w mieszkaniach optymalny mikroklimat, redukując wahania temperatury i wilgotności powietrza. Akustyczne dylatacje posadzek w lokalach oraz podkładki elastomerowe na klatkach schodowych minimalizują rozprzestrzenianie się hałasu. Montaż balkonów na łącznikach termicznych zapobiega powstawaniu mostków cieplnych – wyliczają w Archicomie.


 


Przyszli mieszkańcy mogą być też spokojni o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich. Cały teren będzie oświetlony i ogrodzony, sam budynek wyposażony w domofon, a mieszkania – w drzwi antywłamaniowe (dodatkowo lokale na parterze będą miały rolety zewnętrzne).


 


Bezpiecznie jest też pod względem finansowym. Nie dość, że Archicom cieszy się znakomitą reputacją, a na koncie ma 150 zrealizowanych terminowo inwestycji i ponad 3 tysiące oddanych do użytku mieszkań, to jeszcze realizacja Na Krzyckiej prowadzona jest w oparciu o rachunek zastrzeżony ESCROW, co oznacza, że pieniądze klientów są w pełni zabezpieczone przez bank.


 


Budynek, w którym znajdzie się 70 mieszkań, będzie gotowy pod koniec listopada 2016 r.