DODAJ

Na Maślicach Partner Capital Group wybuduje osiedle

Mieszkania i domy / Wrocław
Źródło: www.pcg.pl
Orzech
2016-09-24 21:47:30
Wrocławski deweloper Partner Capital rozpoczyna nową inwestycję we Wrocławiu. Na Maślicach, przy Alei Śliwowej wybuduje osiedle "Ritmo Park".

Osiedle będą tworzyć dwa budynki, w których znajdą się 103 mieszkania o powierzchni od 39 do 68 m2. Każdy z budynków będzie posiadał trzy kondygnacje i podziemną halę garażową. 

Finansowanie zakupu lokum będzie możliwe z dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych w harmonogramie płatności 10/90.

W dniu dzisiejszym (sobota, 24 września 2016 roku) oficjalnie ruszyła przedsprzedaż mieszkań, w uruchomionym Biurze Sprzedaży przy Alei Śliwowej 23).

Wizualizacje:

Materiały inwestora

Materiały inwestora

Materiały inwestora

O inwestorze:

Partner Capital Group to rodzinna firma inwestycyjna specjalizująca się w realizacji przedsięwzięć deweloperskich. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w branży budowlanej wypracowaliśmy najwyższe standardy projektowe i wykonawcze, które z powodzeniem wykorzystujemy w kolejnych realizacjach inwestycji deweloperskich. Ich rezultatem jest zaufanie i wynikające z niego poczucie komfortu klientów kupujących nowe mieszkania, lokale biurowe, usługowe, handlowe.

We Wrocławiu firma wybudowała dotychczas: budynek wielorodzinny "Kukuczki 7" na osiedlu Gaj i osiedle "Słoneczny Ołtaszyn" na osiedlu Ołtaszyn (inwestycja podzielona na cztery etapy).

Partner Capital Group inwestuje w stolicy Dolnego Śląska również w budynki biurowe i handlowo-usługowe.

Na ulicy Życzliwej (Krzyki) PCG wybudowało biurowiec "Partner Point I", a obecnie jest w trakcie kończenia budowy biurowca "Partner Point II", także zlokalizowanego na ulicy Życzliwej.

Jeszcze w tym roku ma ruszyć budowa nowego biurowca "Silesia Point" na ulicy Gagarina (Muchobór Mały). W budynku przewidziano miejsce na pasaż handlowy oraz biura, lokale i gabinety.