DODAJ

Na Maślicach powstanie nowy park handlowy [WIZUALIZACJE]

Handel / Wrocław
Wizualizacja: materiały inwestora
Orzech
2017-01-21 10:12:52
Warszawska spółka Napollo planuje kolejną inwestycję we Wrocławiu. Obok wybudowanego już Parku Galaktyka przy ulicy Ślężnej, który został oddany do użytku w 2014 roku (obiekt, złożony z dwóch budynków, dysponuje powierzchnią 5100 mkw. powierzchni najmu – głównym najemcą jest jest supermarket Piotr i Paweł, którego sklep zajmuje powierzchnię ponad 1 tys. mkw.) i planowanego N-Parku przy ulicy Gagarina (Muchobór Mały), inwestor planuje również budowę nowego N-Parku na wrocławskich Maślicach, w pobliżu skrzyżowania ulic Maślickiej i Królewieckiej, obok marketu Biedronka.

N-Park przy ul. Maślickiej we Wrocławiu, to przykład projektu typu convenience realizowanego na terenie dużej aglomeracji, ale z lokalną strefą oddziaływania. N-Park powstanie w północnej części Wrocławia w dzielnicy Fabryczna, 10 km od centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się osiedle domków wielorodzinnych oraz dwóch operatorów spożywczych. Blisko centrum znajdują się trzy linie komunikacji miejskiej.

Powierzchnia projektu to 4300 mkw. N-Park będzie posiadał parking naziemny z 150 miejscami postojowymi. Otwarcie obiektu przewidziane jest na 2018 rok.

Parki handlowe pod nazwą N-Park realizowane są w centrach miast do 100 tys. mieszkańców oraz na dużych osiedlach mieszkaniowych. Spełniają funkcję convenience, tj. codziennych zakupów blisko domu. Do N-Parku można z łatwością dotrzeć pieszo lub komunikacją miejską.

N-Parki oferują produkty istotne w hierarchii codziennych potrzeb, czyli żywność, kosmetyki, lekarstwa, a także modę rodzinną, akcesoria, elektronikę oraz usługi i gastronomię. Najemcami obiektów są znane i popularne marki sieciowe oraz firmy lokalne, działające w danym regionie.

NPark spełnia również funkcję integracji społeczności. Ogólnodostępne place z małą architekturą, aranżacja sezonowych ogródków i kiermaszów, wydarzenia rozrywkowe  na to zawsze przewidziane jest miejsce w centrum.

Wizualizacje:

http://www.napollohandlowy.pl

http://www.napollohandlowy.pl

http://www.napollohandlowy.pl

http://www.napollohandlowy.pl

http://www.napollohandlowy.pl
Źródło: napollohandlowy.pl