DODAJ

Na Wojszycach powstaje osiedle jednorodzinne

Mieszkania i domy / Wrocław
Mariusz Bartodziej
2017-07-24 12:54:43
Przy ulicy Smardzowskiej deweloper TPR wybuduje 52 dwulokalowe domy jednorodzinne. Sprzedaż pierwszych mieszkań już ruszyła.

Inwestycja będzie się składała z trzech etapów. Pierwszy z nich, składający się z 20 domów, ma być skończony do końca 2018 roku. Budowa pozostałych dwóch, w ramach których powstaną kolejne 32 budynki, jest zaplanowana jeszcze bez konkretnego terminu. Prawdopodobnie drugi i trzeci etap będą realizowane jednocześnie.

Materiały inwestora


Plan przewiduje cztery rodzaje mieszkań. Na parterze będą dostępne takie o powierzchni 83 i 106 mkw. W obu przypadkach dostępny będzie dodatkowo garaż, taras oraz ogród o powierzchni do 373 mkw.

Materiały inwestora


Lokale na piętrze będą liczyły 115 i 124 mkw. Ich mieszkańcy będą mieli dostęp również do prywatnego garażu, antresoli oraz tarasu – w przypadku mieszkania o większej powierzchni, do dwóch.

materiały inwestora


TPR we Wrocławiu

TPR wybudował we Wrocławiu już dwa osiedla jednorodzinne. Jedno z nich, Granitowa Street, powstało również na Wojszycach, przy ulicy Granitowej. Składa się z 28 dwulokalowych budynków. Mieszkania były wydawane w marcu 2016 roku.

fot. Baran_125


Drugie, Active Agrestowa, mieści się na Ołtaszynie, przy ulicy Agrestowej. Pierwszy etap, 32 budynki, został ukończony w ubiegłym roku. Kolejny, 33 domy, ma być gotowy do końca tego roku.

fot. Jan Augustynowski


Kolejne osiedle na Wojszycach

Przy ulicach Smardzowskiej, Klasztornej i Asfaltowej nowe osiedle ma także wybudować deweloper Dach Bud PBO. Będzie się składało z czterech budynków wielorodzinnych z usługami i garażami.

ukosne.gis.um.wroc.pl