DODAJ

Najpiękniejszy widok na Stare Miasto – River Point

Mieszkania i domy / Wrocław
Najpiękniejszy widok na Stare
Malwina Szczygłowska
2016-10-27 13:16:54
Piękne widoki staromiejskie. Kto by nie marzył o tym, aby codziennie mieć widok z okna na wrocławskie Stare Miasto. Nowa inwestycja Archicomu River Point zapewni nam właśnie takie widoki.

Możliwość wypoczynku na tarasie z widokiem na piękne Stare Miasto. Takie smaczki są możliwe dzięki nowej inwestycji firmy Archicom, River Point. Dzięki temu nowoczesnemu projektowi każdy kto zdecyduje się na zakup apartamentu w tej inwestycji, będzie mógł jednocześnie poczuć spokój nadrzecznych terenów Kępy Mieszczańskiej oraz wielkomiejskiego stylu życia.

Rzeka i miasto – najpiękniejsze połączenie

Architekci Archicomu dostrzegli potencjał tkwiący w terenie zlokalizowanym nad rzeką. Mieszkańcy River Point nie tylko będą mogli dostać się w niespełna 10 minut na Stare Miasto, ale również pospacerować się nadrzecznymi bulwarami, spędzić wolny czas wśród zieleni wyspy i odpocząć nad brzegiem Odry lub wybrać się na rodzinną, rowerową przejażdżkę wzdłuż zagospodarowanej, nadrzecznej ścieżki.

Pamiętaj, aby przy zakupie mieszkania zarezerwować widok premium – codziennie będziesz się cieszyć panoramą jednej z najpiękniejszych starówek w Europie.

144 apartamenty w samym sercu Wrocławia

Można wybierać spośród 144 apartamentów, od komfortowych układów 2-pokojowych, po duże 5-pokojowe lokale do nawet 180 m2. Wszystkie lokale są ustawne, dzięki czemu z łatwością będzie można zaaranżować przestrzeń do indywidualnych potrzeb. Każdy z oferowanych apartamentów posiada rozległy taras lub loggię o głębokości nawet do 2,4 m. W pokojach dziennych znajdą się przesuwne okna balkonowe zapewniające jeszcze więcej światła. Duże przeszklenia mają w zamiarze pozwolić mieszkańcom cieszyć się panoramą miasta wprost z wygodnego miejsca we własnym salonie.

Więcej o osiedlu można dowiedzieć się na stronie dewelopera lub na forum inwestycji.