DODAJ

Nowa inwestycja na Przedmieściu Oławskim. Tak będzie wyglądać Paryski Zakątek [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Nowa inwestycja na Przedmieściu
Tomasz Matejuk
2017-01-09 14:09:50
Arkop Deweloper planuje nową inwestycję mieszkaniową przy ulicy Komuny Paryskiej na wrocławskim Przedmieściu Oławskim. Będzie to Paryski Zakątek, czyli pięciopiętrowy budynek, w którym znajdzie się 135 mieszkań.

Na początku grudnia zeszłego roku inwestor dostał zgodę na rozbiórkę stojących przy ulicy Komuny Paryskiej 90 ośmiu obiektów (to różne magazyny i warsztaty) i budowę w tym miejscu nowego budynku mieszkalnego wielorodzinnego. 

– Paryski Zakątek to inwestycja skierowana do tych, którzy cenią sobie zabudowę śródmiejską, bliskość centrum i bezpośredni dostęp do komunikacji publicznej – zapowiada deweloper.

mat. inwestora/Arkop Deweloper


W ofercie znajdą się mieszkania 1,2 i 3 pokojowe o powierzchni od 30 do 65 metrów kwadratowych z przestronnymi balkonami i zielonymi tarasami. 

W części podziemnej zaprojektowano garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. Dla zapewnienia komfortu mieszkańców budynek będzie monitorowany, a mieszkania na parterze zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne. W przestronnym holu zlokalizowana zostanie recepcja z przeznaczeniem na całodobową ochronę mieszkańców – wyliczają przedstawiciele dewelopera.

mat. inwestora/Arkop Deweloper


Za projekt inwestycji odpowiada biuro Pro Art Konopka.

Arkop Deweloper to firma, która ma już na koncie kilka inwestycji deweloperskich w stolicy Dolnego Śląska. Ich przedsięwzięcia to Parkowe Złotniki przy ulicy Małopolskiej, Zacisze Krzemienieckie przy ulicy Krzemienieckiej, osiedle Orion przy ulicy Rakietowej, Willa na Grabiszynku przy ulicy Rymarskiej i Panorama Zatorska przy ulicy Zatorskiej.

mat. inwestora/Arkop Deweloper


Więcej wizualizacji znajdziecie w inwestycji Paryski Zakątek.