Blisko ścisłego centrum i nadodrzańskich terenów. Mieszkanie na Przedmieściu Oławskim staje się modneźródło: Jakub Zazula

Blisko ścisłego centrum i nadodrzańskich terenów. Mieszkanie na Przedmieściu Oławskim staje się modne

Wrocław
Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Przedmieście Oławskie staje się jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji we Wrocławiu – blisko ścisłego centrum miasta, a jednocześnie na wyciągniecie ręki od zielonych terenów nadrzecznych.
Centrum Wrocławia to miejsce tętniące życiem – z mnóstwem restauracji, kawiarni czy pubów, kin, teatrów i muzeów czy zabytkowych obiektów. To także niezwykle bogata oferta handlowo-usługowa – można przebierać w sklepach i galeriach handlowych.
Serce stolicy Dolnego Śląska idealnie odpowiada na potrzeby osób prowadzących aktywny tryb życia i towarzyskich, lubiących spędzać czas ze znajomymi. Można w dowolnej chwili wyskoczyć z przyjaciółmi na kawę czy piwo albo wybrać się na spacer po Ostrowie Tumskim.
Chwilę wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku zapewniają z kolei położone tuż przy centrum zielone tereny nad Odrą i Oławą. Można tam odpocząć na łonie natury, pojeździć na rowerze czy uprawiać jogging.

Moda na Przedmieście Oławskie 

Cieszyć się tymi wszystkimi walorami pozwala Przedmieście Oławskie. To wrocławskie osiedle znajduje się na wyciągnięcie ręki od ścisłego centrum – wystarczy krótki spacer albo pokonanie kilku przystanków tramwajowych, by znaleźć się w samym sercu miasta.
Jakub Zazula
A z drugiej strony – mieszkańcy mogą korzystać z malowniczo położonego Parku Na Niskich Łąkach i pobliskich terenów nadrzecznych, zarówno nad Oławą, jak i Odrą. Do dyspozycji jest też Park Wschodni czy Wzgórze Partyzantów.
REKLAMA
Dokładając do tego postępującą rewitalizację Przedmieścia Oławskiego, dzięki której odżywają zabytkowe kamienice, podwórka czy nabrzeża Oławy, nie dziwi fakt, że to osiedle staje się jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji we Wrocławiu.
Paryski Zakątek – blisko do centrum i nad rzekę
Jedną z nowych inwestycji w tej części Wrocławia jest Paryski Zakątek, realizowany przez firmę Arkop Deweloper. 
Będzie to idealne miejsce do życia dla aktywnych osób, ceniących sobie łatwy dostęp do bogatego zaplecza kulturalno-rozrywkowego – z Paryskiego Zakątka błyskawicznie można dostać się do licznych restauracji, kina czy teatru, a w bezpośredniej okolicy znajdziemy lokalne sklepiki, piekarnię, aptekę i szkoły. Nieopodal czekają też zielone tereny rekreacyjne nad Oławą i Odrą.W pięciopiętrowym budynku przy ulicy Komuny Paryskiej 90 powstanie 135 funkcjonalnych mieszkań, o metrażach od 30 do 65 metrów kwadratowych, z przestronnymi balkonami i zielonymi tarasami. W części podziemnej zaprojektowano garaż wielostanowiskowy z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi. 
Budynek będzie monitorowany, a mieszkania na parterze zostaną wyposażone w rolety zewnętrzne. W przestronnym holu zlokalizowana zostanie recepcja z przeznaczeniem na całodobową ochronę mieszkańców.
Jeśli więc marzysz o mieszkaniu blisko tętniącego życiem centrum, a jednocześnie chciałbyś móc korzystać z zielonych, nadrzecznych terenów, Paryski Zakątek doskonale odpowie na Twoje potrzeby.
REKLAMA