DODAJ

Nowy park handlowy ze stacją benzynową stanie na Maślicach [WIZUALIZACJE]

Handel / Wrocław
Nowy park handlowy ze
Tomasz Matejuk
2017-03-27 12:19:35
Coraz bliżej rozpoczęcia budowy nowego parku handlowego na wrocławskich Maślicach. Znajdzie się w nim m.in. sklep spożywczy, restauracje czy klub fitness, a tuż przy obiekcie powstanie stacja benzynowa.

O planowanej budowie parku handlowego N-Park przy ulicy Maślickiej donosiliśmy w styczniu. Inwestor – spółka Napollo – złożył już wniosek o wydanie decyzji środowiskowej w sprawie tego przedsięwzięcia.

Nowy obiekt handlowo-usługowy stanie przy zbiegu ulicy Maślickiej i Królewieckiej.

– N-Park Maślicka oferuje kilkanaście lokali handlowo-usługowych oraz gastronomicznych. Powierzchni najmu to 5300 mkw. GLA na dwóch poziomach. Obok operatora spożywczego w centrum planowany jest salon z elektroniką, drogeria, apteka, salony odzieżowe, fitness, bogata oferta usługowa, gastronomiczna. W sąsiedztwie budynku projektowana jest również stacja benzynowa. N-Park będzie posiadał parking naziemny na 150 miejsc – zapowiada inwestor.

mat. inwestora/Napollo


Jak podkreślają deweloper, w bezpośrednim zasięgu oddziaływania centrum znajdzie się blisko 11 tys. osób mieszkających w odległości 5 minut drogi od obiektu, a w zasięgu około 10 minut drogi od centrum mieszka blisko 100 tys. osób. 

Otwarcie obiektu planowane jest na drugą połowę 2018 roku.

mat. inwestora/Napollo


N-Park już rośnie na Muchoborze Wielkim 

Trwa już budowa innego parku handlowego firmy Napollo we Wrocławiu – chodzi o obiekt przy ulicy Gagarina na Muchoborze Wielkim.

Znajdzie się w nim 9 lokali. Obok takich najemców jak PEPCO, PETRA Gyros (popularny wrocławski koncept fast food) oraz Fitness Academy, którzy podpisali już umowy najmu, w N-Parku powstanie również m.in. apteka i drogeria oraz oferta spożywcza.

Inwestycja ma być gotowa w listopadzie 2017 roku.