DODAJ

Ogrody Hallera – prestiżowe apartamenty w cenie mieszkania

Mieszkania i domy / Wrocław
Ogrody Hallera – prestiżowe
Malwina Szczygłowska
2016-10-24 08:35:37
Szukasz apartamentu we Wrocławiu, ale nie chcesz przepłacić. Inwestycja Ogrody Hallera jest skierowana specjalnie dla ciebie. To ostatnia szansa, aby kupić apartament w cenie mieszkania.

Do budowy kompleksu wykorzystano wysokiej klasy materiały. Pomieszczenia zostały wyposażone w drewniane okna oraz antywłamaniowe drzwi wejściowe. Okna i drzwi balkonowe parterowych lokali posiadają rolety zewnętrzne. Codzienną wygodę zapewniają nowoczesne i eleganckie windy, obsługujące również poziom podziemnego garażu. Nad spokojem i bezpieczeństwem mieszkańców czuwa ochrona oraz inteligentne systemy elektroniczne, m.in. wideodomofony czy monitoring. W projekcie osiedla zostało uwzględnione fitness dla mieszkańców oraz pomieszczenie do spotkań biznesowych i towarzyskich.

Inwestycja dla wymagających
Apartament w centrum miasta to marzenie wielu. Dzięki inwestycji Ogrody Hallera można je teraz spełnić w całkiem przystępnej cenie. Zaoszczędzone pieniądze będziemy mogli wydać na elegancką aranżację pięknego apartamentu w prestiżowej lokalizacji. Wysokie, przestronne pomieszczenia, duże przeszklenia oraz możliwość wydzielenia drugiej łazienki sprawiają, że każdy tutaj może poczuć się komfortowo. Pełne światła mieszkania zostały zaprojektowane tak, by w łatwy sposób można je było zaaranżować wedle własnego gustu. Nawet kompaktowe lokale, dzięki przemyślanemu projektowi, zapewniają poczucie przestrzeni i swobody, co w apartamencie wydaje się być niezbędne. Wszystkie mieszkania wyposażone są w ogródek, rozległy balkon lub taras, na którym bez problemu zmieszczą się eleganckie meble balkonowe. Osiedle posiada własne przestrzenie rekreacyjne z placami zabaw dla najmłodszych i wygodnymi ławeczkami dla dorosłych. Mimo, że apartamenty mieszczą się w centrum miasta, nadal mamy dostęp do ciekawych terenów zielonych. Ogrody Hallera leżą bezpośrednio obok parku Grabiszyńskiego.

Zamieszkaj w apartamencie przypominającym przedwojenną willę
Ogrody Hallera mieszczą się w willowej okolicy Grabiszynka i Borka, u zbiegu ulic Hallera i Ojca Beyzyma. Klasyczna bryła i starannie dobrane detale architektoniczne nawiązują do reprezentacyjnych willi miejskich, które znajdują się w najbliższej okolicy. Duże okna i ponadstandardowe materiały wykończeniowe sprawiają, że właściciel mieszkania faktycznie poczuje, że mieszka w wyjątkowym miejscu. Lokalizacja mieszkań po stronie wewnętrznych ogrodów i dziedzińców zapewnia spokój i ciszę.  Można zapomnieć, że apartamenty mieszczą się przy dużej, gwarnej ulicy w centrum Wrocławia. Architekci zadbali w projekcie o kompleksowe zagospodarowanie terenu osiedla, o czym świadczą liczne zazielenione alejki ze stylowymi latarniami i ławkami w secesyjnym stylu. Na placu Hallera zainstalowano rzeźbę Ludwiki Ogorzelec. Łapiące światło, przezroczyste linie szkła tworzą wizualnie lekką, niemal przezroczystą „Zabłąkaną chmurę”.

Ogrody Hallera. Najczęściej nagradzana inwestycja

Ogrody Hallera otrzymały nagrody w konkursach i plebiscytach na „Najlepszy Projekt Mieszkaniowy 2008-2011 w Polsce”, „Osiedle przyjazne mieszkańcom” czy „Inwestycja mieszkaniowa 2014 roku”. W przyszłości na terenie przyległym do osiedla planowana jest realizacja obiektu z funkcjami usługowym i dodatkowymi parkingami.

Więcej o osiedlu można dowiedzieć się na stronie dewelopera lub na forum inwestycji.