DODAJ

Pierwsze mieszkania na nowym osiedlu na Grabiszynku już gotowe

Mieszkania i domy / Wrocław
Pierwsze mieszkania na nowym
tuWroclaw.com
2012-06-25 16:36:04

Pierwszy etap budowy nowego osiedla na wrocławskim Grabiszynku właśnie się zakończył. Deweloper dostał już pozwolenie na użytkowanie 70 mieszkań w trzech budynkach. Docelowo powstanie tam w sumie 190 lokali mieszkalnych.

Projekt Impressio to w sumie sześć budynków ze 190 mieszkaniami łącznie. W pierwszym etapie powstało 70 mieszkań w trzech budynkach połączonych podziemną halą garażową. Wprowadzenie do sprzedaży drugiego etapu inwestycji ze 120 mieszkaniami planowane jest w 2013 roku.

Przed zakończeniem realizacji pierwszego etapu deweloperowi udało się sprzedać niemal połowę mieszkań.


- Spodziewamy się, że po oddaniu projektu do użytku tempo sprzedaży lokali powinno jeszcze wzrosnąć. Nowych kupujących z pewnością zachęci fakt, że klucze do nowego mieszkania będą mogli odebrać od razu po dokonanym zakupie - mówi Justyna Hamrol, regionalny dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Osiedle Impressio powstało u zbiegu ulic Blacharskiej oraz Rymarskiej, tuż przy Parku Grabiszyńskim. Osiedle zostało zaprojektowane przez biuro ABART Projekt s.c. A. Bartnik B. Małecka, a jego generalnym wykonawcą był Karmar S.A..

To pierwsza we Wrocławiu inwestycja Ronson Development.Autor: tm