DODAJ

II etap osiedla Nowych Kosmonautów w Poznaniu niedługo w sprzedaży

Mieszkania i domy / Poznań
II etap osiedla Nowych
Kajtman
2019-02-19 12:03:20
Firma Monday Development podczas nadchodzących Targów Mieszkań i Domów wprowadzi do sprzedaży II etap osiedla Nowych Kosmonautów na poznańskich Winogradach. Oferta projektu wzbogaci się o 130 nowych mieszkań oraz lokale usługowe.

Osiedle Nowych Kosmonautów to największa inwestycja mieszkaniowa aktualnie realizowana na Winogradach. Składać się będzie z trzech budynków, w których zaprojektowano łącznie 344 mieszkania o powierzchni od 28 do nawet 103 mkw. Umiejscowienie inwestycji w najdalej wysuniętej na południe części starego osiedla Kosmonautów otworzy przed mieszkańcami niczym nie przesłonięty widok na  panoramę Poznania.

Nowych Kosmonautów to inwestycja czerpiąca z naszych najlepszych wzorców budownictwa wielorodzinnego jak Hevelia czy Osiedle Czarnieckiego. Nowoczesna architektura łączy się tu ze świetną lokalizacją. Standardem wszystkich realizowanych przez nas projektów są duże przeszklenia oraz obszerne balkony lub loggie, które znaleźć można w każdym, nawet najmniejszym mieszkaniu. Dbamy o wygodę mieszkańców oferując im miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej, komórki lokatorskie, czy boksy do przechowywania rowerów. Każdorazowo dużą uwagę skupiamy na starannie zaprojektowanych częściach wspólnych, począwszy od dziedzińca wypełnionego zielenią, kolorowego placu zabaw dla dzieci, po wnętrza budynków będących połączeniem elegancji i nowoczesnej formy – mówi Iwona Chmielewska, wicedyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Monday Development. – Włączenie do sprzedaży II etapu inwestycji nie tylko wzbogaci ofertę o nowe, ciekawe układy mieszkań. Na parterze budynku powstaną też lokale handlowo-usługowe – dodaje. Realizacja osiedla trwa, pierwsze mieszkania gotowe będą już w I kwartale 2020 roku. Cena metra kwadratowego mieszkania zaczyna się tu od 6150 zł. 

Lokalizacja Nowych Kosmonautów sprawia, że to idealne miejsce dla osób ceniących aktywny tryb życia i chcących być blisko miejskich wydarzeń. Dzięki istniejącej sieci komunikacji miejskiej do ścisłego centrum miasta można się przemieścić naprawdę szybko. A będzie jeszcze wygodniej za sprawą realizowanej nowej linii tramwajowej na Naramowice. Charakterystyczne dla Winograd jest to, że wszystko mamy tu pod ręką. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się duże obiekty handlowe, szkoły, przedszkola, przychodnie, czy dom kultury. W niedalekiej odległości jest kino oraz park miejski. Od przepięknej drogi rowerowej nad brzegiem Warty, czyli "Wartostrady", mieszkańców dzielić będzie niespełna kilometr. 

Osiedle Nowych Kosmonautów to miejsce z pewnością dedykowane osobom, które cenią sobie wygodę życia w mieście oraz komfort mieszkania na nowym osiedlu, oferującym szereg udogodnień. Warto więc przyjrzeć się tej inwestycji.

Źródło: materiały prasowe