DODAJ

Probuild wybuduje duży kompleks biurowy Pin Park przy ul. Strzegomskiej [WIZUALIZACJE]

Biura / Wrocław
Wizualizacja: materiały inwestora
Orzech
2017-01-13 15:25:38
Firma konsultingowa Probuild Sp. z o.o. z Poznania planuje budowę dużego kompleksu biurowego we Wrocławiu. W ramach inwestycji w rejonie ulic Strzegomskiej, Babimojskiej i Przemkowskiej powstaną trzy biurowce (PIN 1, PIN 2 oraz PIN 3) o łącznej powierzchni najmu ok. 53 tys. mkw. ze 1143 miejscami postojowymi (1003 w parkingach podziemnych i 140 naziemnych). Projekt architektoniczny opracowała znana i uznana wrocławska pracownia architektoniczna AP Szczepaniak. Komercjalizację inwestycji prowadzi Knight Frank. 

Inwestycja będzie etapowana – każdy biurowiec to jeden etap "Pin Parku".

O inwestorze:

Probuild działa na rynku nieruchomości od 1993 roku, stale rozwijając zakres świadczonych usług. Przez dwadzieścia trzy lata działalności firma uczestniczyła w wielu projektach, często o pionierskim charakterze, spełniając się w roli zarówno project managera, inwestora zastępczego, inżyniera kontraktu, doradcy inwestycyjnego aż do samodzielnego inwestora. Dokonania są widoczne w wielu Polskich miastach. 
Jednym z nich jest – wykreowany wspólnie z międzynarodowym deweloperem Von der Heyden Group – projekt zabudowy placu Andersa w ścisłym centrum Poznania, który na 58 000 mkw. powierzchni wynajmowalnej oferuje blisko 7 000 miejsc pracy. Do najważniejszych osiągnięć Probuildu zaliczyć należy również także udział w budowie biurowca Liberty Corner w centrum Warszawy, czy wreszcie autorski projekt mieszkaniowy Osiedle Odkrywców we Wrocławiu.

Powstający również we Wrocławiu Pin Park, z budynkami PIN 1, PIN 2, PIN 3, to samodzielna inwestycja Probuildu. 

Wizualizacje:

http://pin-park.pl

http://pin-park.pl

http://pin-park.pl

http://pin-park.pl

http://pin-park.pl

http://pin-park.pl

http://pin-park.pl

http://pin-park.pl

http://pin-park.pl

Wizualizacje: materiały inwestora