[Wrocław] Kolejne 100 mieszkań na popularnym Gądowie

[Wrocław] Kolejne 100 mieszkań na popularnym Gądowie

Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Na powstającym od 2013 roku Osiedlu Odkrywców na wrocławskim Gądowie wybudowanych zostanie kolejnych 101 mieszkań. Deweloper uzyskał ostateczne pozwolenie na budowę budynków C i D.

 

Inwestor – firma Probuild z Poznania – wybuduje w ramach inwestycji 213 mieszkań w 2 etapach. Pierwsze budynki A i B oddano do użytku na przełomie roku. Znalazło się w nich łącznie 112 lokali. Większość z nich jest sprzedana, a pierwsi nabywcy odbierają właśnie klucze. – Sprzedaż inwestycji od początku była satysfakcjonująca, więc naturalną koleją rzeczy jest rozpoczęcie nowego etapu projektu – mówi Jarosław Mądry z firmy Probuild.

 

Deweloper w ostatnim czasie otrzymał pozwolenie na budowę budynków C i D i rozpoczął przedsprzedaż 2 etapu inwestycji. Łącznie w nowej części powstanie 101 mieszkań o powierzchniach od 27 do 102 m2. W nowym etapie – w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów – dużą część zajmują mieszkania o powierzchniach ponad 75 m2. Nabywcy mogą wybierać spośród mieszkań 1- do 5-pokojowych. Wciąż dostępna jest również szeroka oferta gotowych lokali w budynkach A i B.

 

Osiedle Odkrywców leży na wrocławskim Gądowie, w bliskim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych znanych wrocławianom jako kompleks „Parasol”. Dodatkowo, oprócz znajdującego się obok Parku Zachodniego, w planach miasta na najbliższe lata znalazł się duży zielony skwer, który powstać ma także przy ul. Idzikowskiego. Lokalizacja inwestycji na rozwiniętym, dobrze skomunikowanym z Centrum Gądowie Małym sprawia, że mieszkańcy mają dostęp do wszelkiej infrastruktury potrzebnej w codziennym życiu.

 

Budowa nowego etapu ruszy niebawem i potrwa około półtora roku. Wyłączną sprzedaż inwestycji prowadzi wrocławska agencja JOT-BE Nieruchomości.

Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA