DODAJ

Przy ulicy Maślickiej powstanie Villa Diamante [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Wizualizacja Villa Diamante przy ulicy Maślickiej 165 (źródło: materiały inwestora)
Orzech
2017-03-04 09:22:43
6 stycznia informowaliśmy na portalu Investmap.pl o planowanej, nowej inwestycji mieszkaniowej przy ulicy Maślickiej 165. Wrocławski deweloper Hajto Development Group planuje na działce nr 165 budowę budynku wielorodzinnego, który oficjalnie będzie nosił nazwę "Villa Diamante".

Inwestor złożył 2 stycznia 2017 roku wniosek o pozwolenie na budowę. Za projekt architektoniczny nowego budynku wielorodzinnego odpowiada wrocławski architekt Piotr Zarzycki z Wytwórnia Pracownia Projektowa.

Niedawno na stronie dewelopera pojawiły się wizualizacje tego nowego budynku:

as-hajto.pl

as-hajto.pl

as-hajto.pl
Wizualizacje: www.as-hajto.pl

O inwestorze:

Hajto Development Group działa nieprzerwanie od 2006 roku. Od początku funkcjonowania spółki celem była budowa i sprzedaż mieszkań oraz domów zlokalizowanych na atrakcyjnych terenach Dolnego Śląska. Misją firmy jest kształtowanie przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni mieszkalnej z wykorzystaniem tradycyjnej technologii budownictwa. Do roku 2014 grupa zrealizowała kilka inwestycji deweloperskich między innymi w Groblicach, Mnichowicach oraz Iwinach. W 2015 roku wybudowała osiedle "Małe Stabłowice" na wrocławskich Stabłowicach.