DODAJ

Rekomendacje w programie Lokum Sąsiedzi

Mieszkania i domy / Wrocław
Rekomendacje w programie Lokum
these_eyes
2014-08-07 10:40:18

Podczas wyboru przyszłego lokum bardzo często zapominamy o jednej bardzo istotnej kwestii. Najbliższe sąsiedztwo oraz ludzie wokół, których będziemy mieszkać maja bardzo duży wpływ na jakość naszego życia i atmosferę panującą w naszej najbliższej okolicy.Rekomendacje w programie Lokum Sąsiedzi


Podczas wyboru przyszłego lokum bardzo często zapominamy o jednej bardzo istotnej kwestii. Najbliższe sąsiedztwo oraz ludzie wokół których będziemy mieszkać maja bardzo duży wpływ na jakość naszego życia i atmosferę panującą w naszej najbliższej okolicy. Dlaczego sami nie moglibyśmy zacząć decydować o tym z kim będziemy musieli dzielić wspólne przestrzenie w budynku?


 


Taką możliwość, w ramach programu Lokum Sąsiedzi, otrzymujemy od Lokum Deweloper. Do ostatnich inwestycji tej firmy należą takie osiedla jak: Lokum da Vinci, Lokum di Trevi, czy Lokum Viva, którego budowa nie dawno się rozpoczęła.


 


Lokum Sąsiedzi jest skierowany do wszystkich, tych którzy już zakupili swoje mieszkanie w jednym z wyżej wymienionych osiedli lub, którejkolwiek realizacji Lokum Deweloper. Polecając mieszkanie innym, otrzymujemy bon o wartości 2 000 zł z możliwością realizacji w Media Markt lub 1 000 zł w


gotówce. Przyszły sąsiad, któremu poleciliśmy mieszkanie otrzyma dodatkowo 1% zniżki na przyszłe mieszkanie.


 


Procedura przystąpienia do programu jest bardzo prosta. Pierwszym krokiem jest wypełnienie specjalnego formularza dostępnego na stronie dewelopera. Formularz można też otrzymać w Salonie sprzedaży Lokum. W treści wpisujemy dane osoby, którą rekomendujemy oraz nagrodę, którą decydujemy się otrzymać. Jeśli osoba ta dokona zakupu mieszkania deweloper skontaktuje się z nami w celu przekazania nagrody.


 


Dodatkowo jeśli uda nam się wykonać większą liczbę rekomendacji na mieszkanie w I etapie Lokum da Vinci będziemy mogli wygrać wycieczkę. Za liczbę 2 rekomendacji w Lokum da Vinci możemy odbyć, razem z osoba towarzyszącą, wycieczkę śladami Leonardo da Vinci lub jakąkolwiek inną o wartości 3 000 zł. Za 3 rekomendacje również możemy udać się z kimś bliskim do Włoch śladami najwybitniejszego człowieka renesansu lub wybrać inny cel podróży, na który otrzymamy 5 000 zł. Promocja trwa do 31.12.2014 r.


 


Lokum Da Vinci to kompleks budynków w zachodniej części Wrocławia. W ramach osiedla usytuowanego pomiędzy ulicami Bajana i Drzewieckiego powstanie 720 mieszkań oraz powierzchni usługowych (łącznie około 40 tys. m2). Osiedle będzie bogate w zieleń i małą architekturę. I etap osiedla z 223 mieszkaniami został już oddany do użytku. Budynki J i K (115 mieszkań) zostaną oddane w II kwartale 2015 r., natomiast budynki H i I zostaną oddane w III kwartale 2015 r. Ostatni etap zostanie ukończony w 2016 r.