DODAJ

Selenza z wcześniejszym pozwoleniem na użytkowanie

Mieszkania i domy / Wrocław
Selenza z wcześniejszym pozwoleniem
Kajtman
2015-09-30 14:51:47
Wrocławianie szybciej zamieszkają w krzyckiej inwestycji Archicomu. Odbiory mieszkań przy ul. Kobierzyckiej zaczną się wcześniej niż pierwotnie założył deweloper.

Zespół 3 kameralnych budynków Archicomu otrzymał pozwolenie na użytkowanie przed czasem. To dobra informacja przede wszystkim dla przyszłych mieszkańców Selenzy. Dzięki szybkim postępom prac budowlanych odbiory mieszkań będą możliwe przed deklarowanym w umowach terminem i rozpoczną się już pod koniec października. Deweloper zapowiada, że podpisywanie aktów notarialnych rozpocznie się jeszcze w tym roku, czyli około pół roku wcześniej niż przewidują to umowy zawarte z klientami.

– „Poszukujący nowego mieszkania we Wrocławiu od lat najchętniej wybierają Krzyki, dlatego Selenza od samego początku cieszyła się dużym zainteresowaniem klientów. Kameralne budynki, sprawdzone układy mieszkań i bliskość parku, to najczęściej wymieniane przez klientów atuty osiedla. Dziś inwestycja jest w 94% sprzedana, a do wyboru zostały ostatnie mieszkania. Mamy nadzieję, że sukces sprzedażowy Selenzy powtórzymy na pozostałych naszych inwestycjach w tej części Wrocławia” – mówi Tomasz Sujak, Członek Zarządu Archicom S.A.

Osiedle Selenza w 2014 roku wygrało w Ogólnopolskim rankingu Otodom na „Najlepszą Inwestycję dla Rodziny”.

Archicom prowadzi obecnie 3 inne inwestycje na Krzykach: Róży Wiatrów, Na Krzyckiej i Ogrody Hallera. Deweloper planuje rozwijać swoją ofertę w tej części miasta.

Źródło: Grupa Archicom