DODAJ

Szykuje się kolejna inwestycja mieszkaniowa na Gaju. Tuż obok straży pożarnej

Wrocław
Szykuje się kolejna inwestycja
Tomasz Matejuk
2017-05-11 11:41:10
Przy ulicy Brzoskwiniowej, na tyłach jednostki straży pożarnej, staną nowe mieszkania. Będzie to kolejna inwestycja deweloperska w tej części wrocławskiego Gaju.

Pod koniec kwietnia wrocławska firma Inkom dostała pozwolenie na budowę zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych przy ulicy Brzoskwiniowej

Przedstawiciele dewelopera nie zdradzają na razie szczegółów całego przedsięwzięcia. Tłumaczą, że inwestycja przy ulicy Brzoskwiniowej jest w fazie planowania. 

Inwestycja planowana jest na działkach nr 23/10 i 9/5 – to teren przylegający od tyłu do jednostki straży pożarnej.

fot. Tomasz Matejuk


Nowe inwestycje na Gaju

Będzie to kolejna nowa inwestycja mieszkaniowa w tej części Gaju. Jak już donosiliśmy, p
rzy alei Armii Krajowej – w miejscu, gdzie stoi dawna centrala telefoniczna – powstanie kompleks mieszkalny z lokalami usługowymi i garażami.

A po sąsiedzku, przy ulicy Żegiestowskiej, buduje jeden z największych wrocławskich deweloperów – Vantage Development S.A. Powstaje tam Nowy Gaj, czyli dwa siedmiokondygnacyjne budynki.

– Nowy Gaj, doskonale skomunikowany z centrum miasta oraz bogaty w rozbudowaną infrastrukturę, która zaspokaja wszystkie codzienne potrzeby mieszkańców, z pewnością szybko stanie się nowym centrum życia dla tych, którzy zdecydują się tutaj zamieszkać – mówi Edward Laufer, prezes zarządu Vantage Development S.A. 

fot. investphoto.pl


Powstanie tam – w dwóch etapach – prawie 300 mieszkań. Oddanie do użytku pierwszego etapu deweloper zaplanował na III kwartał 2017 roku.