GERMAZ rozbuduje swoje centrum motoryzacyjne przy ul. Strzegomskiej

GERMAZ rozbuduje swoje centrum motoryzacyjne przy ul. Strzegomskiej

Wrocław
Orzech
Orzech
REKLAMA
Dom Samochodowy GERMAZ złożył wniosek o pozwolenie na rozbudowę swojego kompleksu motoryzacyjnego przy ulicy Strzegomskiej 139 we Wrocławiu.
W skład kompleksu wchodzą salony samochodowe marki Ford, Suzuki i Mitsubishi, serwisy oraz fabryka zabudów i samochodów specjalistycznych (pojazdy dla wojska, straży pożarnej, policji, służby zdrowia itp).
Inwestycja polegać będzie na rozbudowie centrum Germazu o kolejne 7000 m3. Za projekt architektoniczny rozbudowy DS GERMAZ odpowiada architekt Anna Jarząbek-Dąbrowska.
REKLAMA

O firmie:

Firma Dom Samochodowy "GERMAZ" jest jedną z najbardziej znanych i rozpoznawalnych firm motoryzacyjnych na Dolnym Śląsku. Firma została założona we Wrocławiu, w 1992 roku. Od roku 1997 posiada autoryzację Forda, a od roku 2007 posiada także swój oddział w Zielonej Górze.

W 2011 roku przy ul. Strzegomskiej we Wrocławiu (obok salonu Forda) powstało nowoczesne dealerstwo Mitsubishi, a Germaz stał się nie tylko dealerem oddziałowym, ale również wielomarkowym. Z początkiem roku 2016 pod tym samym dachem zawitała marka Suzuki. W tym samym obiekcie mieszczą się teraz autoryzowane salony i serwisy tych popularnych japońskich marek.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA