DODAJ

Zakończenie prac na osiedlu Dożynkowa

Mieszkania i domy / Wrocław
Zakończenie prac na osiedlu
Meredith
2014-10-23 11:31:01

Budowa osiedla Dożynkowa właśnie dobiega końca. Mieszkańcy mogą już odbierać swoje zakupione mieszkania.


 


Jest to drugi etap osiedla Dożynkowa. Pierwszy został oddany do użytku w grudniu 2013 r. i do tej pory sprzedano 82 mieszkania. Kolejny etap również cieszy się powodzeniem, gdyż zakupiono w nim ponad 60% lokali. Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane na pozostałe mieszkania przygotowało ciekawe promocje.


 


Kilka tygodni temu, na giełdzie mieszkań na Dożynkowej Klienci uczestniczący w tym wydarzeniu, mogli zyskać atrakcyjne rabaty na mieszkania. Ci którzy dopiero teraz zainteresowali się ofertą nie powinni zwlekać dłużej, by kolejna zniżka uciekła im „sprzed nosa”. Deweloper oferuje ostatnie mieszkania jednopoziomowe w promocyjnej cenie 5110 zł brutto za mkw. To kwota nie tylko atrakcyjna pod względem zaoszczędzenia pieniędzy, ale także pozwala ona na uzyskanie dopłaty w ramach programu MDM.


 


Zaletą inwestycji jest nie tylko cena, lecz także lokalizacja. Klecina jest dobrze połączona nie tylko z centrum miasta, ale także zapewnia wygodny dojazd do centrów handlowych na Bielanach oraz do węzła autostradowego. Do tego w dzielnicy znajdują się liczne parki i ścieżki rowerowe.


 


Mieszkania wykonane są w taki sposób, aby były w pełni funkcjonalne i bezpieczne. W lokalach na parterze zostaną zamontowane rolety zabezpieczające, a we wszystkich lokalach drzwi antywłamaniowe klasy C. Każde mieszkanie ma balkon bądź taras.


 


Kupno nowego mieszkanie jest trudną decyzją. Jednak doświadczenie dewelopera, cena mieszkań oraz inne liczne zalety osiedla Dożynkowa mogą ułatwić tę decyzję.