DODAJ

Nowa inwestycja w Zielonej Górze – Piastowskie Apartamenty

Mieszkania i domy / Zielona Góra
Nowa inwestycja w Zielonej
Kajtman
2016-06-15 13:41:31
Deweloper Ekonbud-Fadom wprowadził do oferty nowy projekt. Piastowskie Apartamenty to inwestycja zlokalizowana przy ulicy Zawadzkiego „Zośki”. Stanowi ona kompleks mieszkaniowy z 108 mieszkaniami, podziemną halą garażową oraz komórkami lokatorskimi przynależącymi do każdego mieszkania. Finalizacja nastąpi pod koniec 2017 roku.

Deweloper Ekonbud-Fadom stał się potentatem na zielonogórskim rynku, z sukcesem realizuje projekty od dwudziestu pięciu lat. Aktualnie prowadzi pięć inwestycji, a do oferty wprowadził kolejną. Piastowskie Apartamenty, inwestycja przy ulicy Zawadzkiego „Zośki” 42, stanowi nowoczesny kompleks mieszkaniowy o wysokim standardzie estetycznym. W ramach inwestycji powstanie 108 mieszkań o powierzchni od 43 do 125 mkw. Dostępne są kawalerki, dwu-, trzy- i czteropokojowe lokale, a także dwupoziomowe apartamenty na czwartym piętrze, zapewniające maksymalną funkcjonalność oraz swobodę aranżacyjną wnętrz. – Lokale znajdujące się na parterze zostaną wyposażone w ogródki, natomiast do mieszkań zlokalizowanych na ostatniej kondygnacji będą przynależały przestronne tarasy na dachu budynku – dodaje Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Co istotne, każda klatka schodowa zostanie wyposażona w cichobieżną windę dostępną z poziomu -1, podziemną halę garażową oraz komórki lokatorskie przynależące do każdego mieszkania. Deweloper zadba również o małą architekturę. Zaaranżowana zostanie zieleń, powstanie plac zabaw, który będzie bezpiecznym miejscem dla dzieci, ale także idealną przestrzenią do zawiązywania sąsiedzkich przyjaźni.

Piastowskie Apartamenty to dobra lokalizacja dla rodzin, bowiem w okolicy znajdują się przedszkola i szkoły. Ponadto, w niedalekiej odległości dostępne są punkty handlowo-usługowe, a komunikacja z centrum Zielonej Góry zajmuje kilka minut.