DODAJ

Pozwolenie na Dominopark

Mieszkania i domy / Zielona Góra
Pozwolenie na Dominopark
Kajtman
2015-01-14 15:39:07

W grudniu Ekonbud-Fadom otrzymał pozwolenie na użytkowanie dwóch budynków przy ul. Obywatelskiej. Tym samym w Zielonej Górze przybyło 111 mieszkań o zróżnicowanym metrażu. Jak zapowiada deweloper to nie koniec osiedla. Jego całościowe zakończenie planowane jest na 2017 r.


 


Już od 7 stycznia rozpoczęto przekazywanie mieszkań nowym nabywcom, którzy zdecydowali się na zakup lokalu przy ul. Obywatelskiej. Osiedle Dominopark wzbogaciło się o dwa pięciopiętrowe budynki. To w sumie 111 mieszkań o powierzchni od 37,5 do 114 mkw. – Staraliśmy się, aby oferta była maksymalnie szeroka, co spotkało się z dużym zainteresowaniem klientów – mówi Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży. – Do tej pory znaczna część lokali jest już sprzedana. W ofercie pozostało nam ok. 20 mieszkań – dodaje.


 


Kwota za mkw. rozpoczyna się od 3550 zł za mieszkania parterowe, natomiast na wyższych kondygnacjach koszt wzrasta do 3865 zł. W cenie są również komórki lokatorskie, których powierzchnia wynosi od 4 do 5 mkw. Lokale występują w różnych wariantach od dwóch do czterech pokoi. Dodatkowo mieszkania znajdujące się na ostatnim piętrze posiadają przestronne tarasy.


 


To jednak nie koniec inwestycji przy ul. Obywatelskiej. Deweloper deklaruje, że do 2017 r. osiedle Dominopark zostanie w całości ukończone, a w jego skład wejdą jeszcze trzy budynki. – Obecnie jesteśmy na etapie kolejnego budynku, który na dziś jest w stanie surowym zamkniętym. Zakończenie prac planujemy pod koniec września 2015 r. , a w jego skład wejdzie aż 69 lokali o zróżnicowanym metrażu – mówi Woźnica-Letka. Jak dodaje, kolejne dwa budynki mają być ukończone do 2017 r.