Bank BNP Paribas przedłużył umowę najmu w krakowskim Centrum Biurowym Lubiczfot. Damian Daraż

Bank BNP Paribas przedłużył umowę najmu w krakowskim Centrum Biurowym Lubicz

Orzech
Orzech
REKLAMA
Bank BNP Paribas zdecydował się na przedłużenie umowy najmu około 1 tys. mkw. w krakowskim Centrum Biurowym Lubicz należącym do Globalworth. Regionalny oddział banku oraz biuro Wealth Management mieści się w tym kompleksie biurowym od 2011 roku.
W Polsce Bank BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów detalicznych, Wealth Management, a także firm w segmentach mikro, MŚP i bankowości korporacyjnej.
fot. Damian Daraż
– Centrum Biurowe Lubicz szczególnie upodobały sobie firmy z sektora bankowości i usług biznesowych. Stale inwestujemy w nasze nieruchomości i również tutaj mamy w planach wprowadzenie nowych udogodnień. Cieszymy się, że Bank BNP Paribas zdecydował się na pozostanie z nami w tej lokalizacji na kolejne lata – komentuje Julie Archambault, senior leasing manager w Globalworth Poland.
REKLAMA
Materiały prasowe
Centrum Biurowe Lubicz zostało otwarte w 2000 roku. Składa się z dwóch budynków klasy A. Znajduje się w Krakowie w dzielnicy Grzegórzki przy ul. Lubicz 23. Całkowita powierzchnia tego sześciokondygnacyjnego obiektu wynosi 26 tys. mkw., a użytkowa 14 680 mkw. Powierzchnia biurowa to 12 080 mkw., a handlowa – 1808 mkw. 
Projekt tego kompleksu biurowego powstał w pracowni DDJM Biuro Architektoniczne Sp. z o.o.
Oba budynki mają certyfikaty BREEAM na poziomie Very Good i są w trakcie recertyfikacji do poziomu Excellent. Kompleks korzysta w 100 proc. z ekologicznych źródeł energii.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA