Globalna firma papiernicza powiększyła powierzchnię w Centrum Biurowym Lubicz w Krakowieźródło: Materiały prasowe

Globalna firma papiernicza powiększyła powierzchnię w Centrum Biurowym Lubicz w Krakowie

Kraków
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
International Papier, światowy lider w branży papieru i opakowań, rozszerzył umowę najmu w krakowskim Centrum Biurowym Lubicz. Po ekspansji o dodatkowych 900 mkw. firma zajmuje już blisko 7 900 mkw. powierzchni kompleksu.
Sebastian Suchodolski, dyrektor Działu Wynajmu Powierzchni Biurowych w Globalworth Poland – Liczne przedłużenia i ekspansje pozwalają nam na konsekwentne realizowanie strategii biznesowej, której podstawą są długoterminowe relacje z naszymi najemcami. Dlatego cieszymy się, że tak uznana marka jak International Paper podjęła decyzję o kontynuowaniu swojego rozwoju w CB Lubicz. Jest to niezwykle komfortowy i doskonale zlokalizowany kompleks biurowy, który stanowi jeden z najbardziej prestiżowych adresów wśród krakowskich biur.
Kompleks CB Lubicz oferuje blisko 24 000 mkw. powierzchni najmu. Niewątpliwym atutem projektu jest lokalizacja – w pobliżu Starego Miasta, Dworca Kraków Główny, Galerii Krakowskiej, a także kampusów uniwersyteckich. Bliskość tak kluczowych punktów na mapie miasta oraz ciekawe rozwiązania architektoniczne i techniczne sprawiają, że CB Lubicz cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem najemców reprezentujących różnorodne sektory, m.in. nowoczesnych usług dla biznesu, branżę bankową czy usługi IT. 
REKLAMA
CB Lubicz należy do portfela nieruchomościowego Globalworth Poland, w którym znajduje się aktualnie szesnaście obiektów biurowych i biurowo-handlowych zlokalizowanych w Warszawie, Łodzi, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie i Trójmieście. Globalworth Poland jest największym inwestorem na polskim rynku biur, a wartość całego, liczącego ok. 375 000 mkw. portfolio firmy, to ponad 1 mld zł.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA