Biedronka otwiera 23 nowe sklepy w ostatnim tygodniu 2023 roku Materiały prasowe

Biedronka otwiera 23 nowe sklepy w ostatnim tygodniu 2023 roku

LISTA
Orzech
Orzech

23 nowe placówki w całej Polsce, od Śląska po Warmię i Mazury czy Pomorze. Sieć wciąż otwiera kolejne sklepy, aby być jeszcze bliżej swoich klientów. Nowe obiekty, dostosowane do najnowszego standardu 3.0, zlokalizowano zarówno w dużych miastach, jak i małych miejscowościach. Aby ułatwić sylwestrowe zakupy, Biedronka wydłuża jeszcze bardziej godziny otwarć w ponad 3100 sklepach w całej Polsce, które od piątku, 29 grudnia, do soboty, 30 grudnia, będą otwarte minimum do godziny 23:30.

W ostatnim tygodniu roku do listy sklepów Biedronka dołączają nie tylko placówki w dużych miastach, takich jak Kraków, Poznań czy Gorzów Wielkopolski, ale również mniejszych miejscowościach jak Mierzyn, Biskupice czy Bobrowiec. Otwarte w tym tygodniu placówki zlokalizowane są w 10 województwach: mazowieckim, małopolskim, wielkopolskim, pomorskim, zachodniopomorskim, lubuskim, lubelskim, dolnośląskim, śląskim i warmińsko-mazurskim.

Nowe placówki zaprojektowano zgodnie ze najnowszym standardem 3.0. Oznacza to, że są one jeszcze bardziej przyjazne środowisku dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, takich jak oświetlenie LED, energia pochodząca z paneli słonecznych czy zamykane regały chłodnicze wykorzystujące gaz CO2. W sklepach wdrożono też nowy układ przestrzeni, wydzielając w nim specjalne strefy z pieczywem, owocami i warzywami czy kosmetykami, co umożliwi klientom sprawne i wygodne zakupy.

REKLAMA