Savills będzie zarządzał Galerią Pomorsk a

Savills będzie zarządzał Galerią Pomorsk a

Bydgoszcz
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Wiodący brytyjski inwestor Resolution Property, wyznaczył międzynarodową agencję doradczą Savills na zarządcę centrum handlowego Galeria Pomorska w Bydgoszczy.


Michał Muc, dyrektor Działu Kompleksowych Usług dla Nieruchomości w Savills, powiedział: "Galeria Pomorska jest dominujący obiektem z bardzo dobrym doborem najemców, w dobrej lokalizacji, dlatego cieszymy się na współpracę z Resolution Property, której celem będzie umocnienie pozycji tej galerii nad rynku poprzez aktywne zarządzanie, marketing i wydarzenia promocyjne". 


Shane Scott, partner w Resolution Property mówi, że zespół Savills, na czele którego stoi Michał Muc, został wybrany na zarządcę Galerii Pomorskiej w oparciu o swoje szerokie doświadczenie i doskonałe dotychczasowe wyniki. "Savills został wyznaczony do świadczenia pełnego zakresu usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami, w tym obsługi technicznej, zarządzania operacyjnego, zarządzania finansami nieruchomości oraz księgowości korporacyjnej i liczymy na to, że usługi te będą świadczone zgodnie z najwyższymi standardami rynkowymi i dostosowane do wymagań i oczekiwań naszej firmy", dodaje.

Galeria Pomorska, najdłużej działające, duże centrum handlowe w Bydgoszczy, jest zlokalizowane przy ulicy Fordońskiej 141.Centrum o 30 000 m kw. powierzchni handlowo-rozrywkowej posiada w swojej ofercie hipermarket Carrefour i ponad 100 sklepów, w tym: H&M, Reserved, Cropp, Mohito, Cubus, Smyk, Empik, KappAhl,, RTV EURO AGD, CCC, Rossmann, KFC, McDonald oraz kino Helios.

REKLAMA


Galeria Pomorska przechodzi obecnie rozbudowę, w rezultacie której powierzchnia najmu wyniesie 40 000 m kw., a w ofercie znajdzie się 140 punktów sprzedaży detalicznej. W wyniku rozbudowy, powierzchnia centrum handlowego zwiększy się o 10 000 m kw., a klienci będą mogli korzystać z wielopoziomowego parkingu na 1410 samochodów. Rozbudowa rozpoczęła się w czerwcu 2013 r. i ma zostać zakończona w 2015 roku.


Dział Kompleksowych Usług dla Nieruchomości Savills przejmie obiekt 1 sierpnia 2014 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA