Castorama otworzyła 105. sklep w PolsceFot. Materiały prasowe

Castorama otworzyła 105. sklep w Polsce

Orzech
Orzech
REKLAMA

W środę, 19 czerwca w Białej Podlaskiej przy ulicy Celników Polskich 7-9 otworzyła się 105. Castorama. W ofercie tysiące produktów i dostosowane do potrzeb klientów usługi. Z okazji otwarcia sieć przygotowała także liczne atrakcje, m.in. ofertę specjalną i loterię z nagrodami o łącznej wartości 500 000 zł. Sklep odwiedzili goście specjalni: Dorota Szelągowska, Darek Stolarz i Dominik Strzelec, którzy doradzali klientom w projektowaniu i aranżacji domowych przestrzeni.

W bialskiej Castoramie na powierzchni 6600 mkw. klienci wybierać mogą spośród ponad 30 tysięcy produktów niezbędnych do budowy i remontu oraz urządzenia domu i ogrodu. Na szczególną uwagę zasługuje szeroki wybór mebli ogrodowych oraz wyposażenia wnętrz, jakiego w tak dużym zakresie nie oferuje żaden inny sklep w okolicy. Zewnętrzna strefa ogrodowa, tzw. pergola o wielkości 1700 mkw. prezentuje bogatą ofertę roślin, artykułów sezonowych i ogrodzeń. W wyborze pomoże kupującym profesjonalna obsługa sklepu licząca ponad 90 doradców.

W nowej Castoramie na klientów czekają także strefy inspiracji, w których mogą obejrzeć gotowe propozycje aranżacji kuchni, łazienki czy garderoby. Strefy te są projektowane indywidualnie dla każdego sklepu, a następnie cyklicznie odnawiane w zgodzie z aktualnymi trendami. Dzięki temu kupujący zawsze znajdą w Castoramie nowe pomysły na aranżację, a także produkty i akcesoria, które w zależności od potrzeb wyposażą lub całkowicie odmienią ich wnętrza. Natomiast w strefie projektowej z pomocą profesjonalnych doradców stworzą plan wymarzonego pomieszczenia i szybko go zrealizują.

– Podczas spotkania z projektantem w sklepie klienci mogą opracować gotowy do realizacji projekt swojej kuchni, łazienki czy garderoby, wdrażając wiele funkcjonalnych rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb. Warto podkreślić, że nasze kolekcje mebli wyróżnia najwyższa jakość i wieloletnia gwarancja, w tym aż 25 lat na kuchnie. Szybki czas realizacji, wygodna dostawa z usługą wniesienia oraz usługa montażu mebli kuchennych, łazienkowych czy garderoby gwarantuje klientowi kompleksowe wsparcie od projektu do jego finalizacji – mówi Adrian Kłos, dyrektor sklepu Castorama w Białej Podlaskiej.

Castorama w Białej Podlaskiej oferuje klientom szereg innowacyjnych usług, które ułatwiają zakupy i prace w domu oraz ogrodzie. Dzięki Castorent mogą wygodnie wypożyczyć na miejscu potrzebny sprzęt remontowy i ogrodniczy bez ponoszenia kosztów jego serwisowania. Castomat zapewnia szybki i wygodny odbiór zamówień internetowych 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu, nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia. Dla wygody kupujących, sklep został wyposażony w kasy samoobsługowe oraz fakturomaty. Z kolei z myślą o profesjonalistach uruchomiony został program lojalnościowy CastoPro, dzięki któremu fachowcy z branży budowlanej i remontowej mogą korzystać z atrakcyjnych rabatów na produkty i usługi. Po zarejestrowaniu na stronie castopro.castorama.pl otrzymują do 10% rabatu na zakupy, 50% rabatu na usługę cięcia drewna i transport. Korzystają także z wygodnej opcji zwrotów, dostępu do historii zakupów oraz dedykowanej infolinii.

REKLAMA

Zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju Castoramy, sklep w Białej Podlaskiej został wyposażony w nowoczesne, ekologiczne rozwiązania. Budynek posiada instalację fotowoltaiczną, energooszczędne oświetlenie LED, a ogrzewany jest za pomocą nowoczesnych pomp ciepła. Szczególną uwagę pracownicy poświęcają segregacji odpadów, np. folia opakowaniowa używana w procesie dostaw jest w całości przetwarzana i wykorzystywana ponownie do produkcji doniczek, które następnie trafiają na sklepowe półki. By ułatwić klientom proekologiczny wybór, wiele produktów dostępnych w asortymencie posiada także specjalną etykietę Green Star, co gwarantuje, że zostały wyprodukowane z myślą o zmniejszeniu ich wpływu na środowisko.

Pojawienie się Castoramy w Białej Podlaskiej to duże udogodnienie dla mieszkańców regionu, którzy dotąd nie mieli możliwości, by korzystać z tak kompleksowej oferty produktów i usług w swojej okolicy. Z okazji otwarcia 105. sklepu sieć przygotowała dla bialczan liczne promocje i atrakcje. W okresie od 19 do 24 czerwca 2024 roku, za każde wydane 500 zł, klienci bialskiej Castoramy otrzymają kupon o wartości 100 zł do wykorzystania przy kolejnych zakupach w terminie od 25.06.2024 do 24.09.2024. Osoby, które dokonają zakupów na kwotę powyżej 1500 zł skorzystają z bezpłatnej dostawy do 10 km na transport lekki do 1,5 tony w I strefie. Dodatkowo kupujący mogą wziąć udział w loterii CASTODAYS, w której łączna pula nagród to 500 000 zł.

19 czerwca w sklepie pojawili się także goście specjalni: Dorota Szelągowska, Darek Stolarz i Dominik Strzelec, ambasadorzy Castoramy, którzy doradzali klientom w projektowaniu i aranżacji wnętrz oraz ogrodów.

Castorama Biała Podlaska mieści się przy ul. Celników Polskich 7-9. Sklep jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 6:30-22:00, w soboty w godz. 7:00-20:00 oraz niedziele handlowe w godz. 9:00-19:00.

Fot. Materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA