Market budowlany i powiększony sklep odzieżowy w Galerii Lesznoźródło: Materiały inwestora

Market budowlany i powiększony sklep odzieżowy w Galerii Leszno

wielkopolskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Jesień przyniosła kolejne zmiany w Galerii Leszno. W listopadzie do grona jej najemców dołączyła Castorama, a Reserved przeniosło się do większego lokalu.
Powierzchnia nowego marketu Castorama wynosi 7410,89 mkw. Sklep zapewnia profesjonalną obsługę 110-osobowego zespołu, który pomoże w wyborze odpowiednich produktów oraz udzieli profesjonalnych porad. Oferta Castoramy w Lesznie obejmuje też wiele usług potrzebnych podczas budowy czy remontu, takich jak: cięcie płyt, szycie, obszywanie wykładzin, mieszanie farb, a nawet dorabianie kluczy. Na życzenie zapewniany jest transport produktów.
Castorama będzie otwarta 7 dni w tygodniu: od 7:00 do 21:00 od poniedziałku do soboty, a w niedzielę od 09.00 do 20.00.
REKLAMA
Nowy sklep Castoramy jest miejscem, jakiego dotychczas nie było w Lesznie i jakiego nasi klienci oczekiwali. Już pierwsze dni pokazują ogromne zainteresowanie Klientów, dlatego jesteśmy pewni, że Castorama w Galerii Leszno odniesie duży sukces. Zapraszamy też do nowego powiększonego salonu popularnej marki Reserved. Salon w nowym koncepcie imponuje atrakcyjną aranżacją przestrzeni. To kolejny, obok Mohito, sklep, który powiększył i zmodernizował swoją przestrzeń handlową w Galerii Leszno w ostatnim czasie, co potwierdza nasz olbrzymi potencjał na rynku – mówi Katarzyna Kowalska, dyrektor Galerii Leszno.
Nowy sklep Reserved ma powierzchnię 1895 mkw. i znajduje się na poziomie 0, obok sklepu C&A.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA