Nowi najemcy w Galerii Leszno

Nowi najemcy w Galerii Leszno

Leszno
REKLAMA

Sklep Home&You o powierzchni 230 m2 znajduje się na piętrze Galerii. To dynamicznie rozwijająca się polska sieć sklepów wyposażeniem wnętrz i innymi dodatkami do domu. W ofercie Home&You znaleźć można zarówno naczynia stołowe, tekstylia domowe (takie, jak np. pościele, poszewki, ręczniki, koce czy narzuty) jak i mnóstwo dodatków (m.in. lampy, świecie, wazony i ramki na zdjęcia itp.).

 

Salon Orange, z kolei, znajdujący się na parterze Galerii Leszno, dopełni listę operatorów telefonii komórkowej, mających swoje punkty na terenie Galerii. 

 

REKLAMA

Galeria Leszno jest jednym z 22 obiektów-handlowo-usługowych w Polsce, zarządzanych przez firmę doradczą DTZ. „Bardzo się cieszymy, że kolejne silne marki dołączyły do mocnej listy najemców Galerii Leszno. Naszym celem jest ciągłe poszerzanie i dywersyfikacja portfela w zarządzanych przez nas obiektach tak, aby Klienci przychodzący do naszych Centrów, mogli otrzymać kompleksową i dobrą jakościowo ofertę. Dodam, że sklep sieci Home&You jest pierwszym i jedynym sklepem tej marki w Lesznie. - mówi Sylwia Wiszowata – Łazarz, Senior Marketing Manager w DTZ Management. 


Galeria Leszno to nowoczesny obiekt handlowo-usługowy, zlokalizowany przy drodze krajowej Wrocław-Poznań, w południowej części miasta. Posiada dogodną lokalizację oraz łatwy dostęp dla ruchu pieszego, jak i samochodowego (do dyspozycji Klientów oddany jest bezpłatny parking z liczbą miejsc 793). Galeria Leszno to bogata oferta sklepów z odzieżą, obuwiem, artykułami dla dzieci, wyposażeniem wnętrz oraz szeroką siecią punków z usługowych i gastronomicznych. Na terenie Galerii jest też supermarket spożywczy, sklep RTV AGD, market budowlany Praktiker oraz Fitness Klub.

 

DTZ, zarządzająca Galerią Leszno, to międzynarodowa firma doradcza, zajmująca się między innymi kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami komercyjnymi. W Polsce spółka DTZ zarządza 22 obiektami handlowymi, 14 biurowcami i 8 magazynami (ponad 1,1 miliona mkw. wynajmowanej powierzchni). DTZ odpowiada za koordynację współpracy z ponad 2500 najemcami.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA