Grupa komunikacyjna Group One otworzyła biuro w Krakowieźródło: pixabay.com

Grupa komunikacyjna Group One otworzyła biuro w Krakowie

Orzech
Orzech
REKLAMA
Group One, największa niezależna grupa komunikacyjna na polskim rynku poszerza portfolio swoich klientów. W związku z tym zdecydowała się na otwarcie nowego biura w stolicy Małopolski i szuka nowych pracowników.
Aktualnie w krakowskim biurze Group One pracują doświadczeni specjaliści z zakresu SEM oraz Intelligence Division z SalesTube. Group One oferuje zintegrowane usługi strategiczne, kreatywne, mediowe i technologiczne. Do końca tego roku zespół z powiększy się o kolejne osoby. Rekrutacje będą prowadzone także w 2022 roku.
Rozwój SalesTube w stolicy Małopolski jest odpowiedzią na potrzeby zrekrutowanych pracowników oraz potencjał krakowskiego rynku. Kraków od wielu lat jest jednym z czołowych ośrodków akademickich w kraju oraz centrum biznesowe południowej Polski.
REKLAMA
– Po roku pandemii okazało się, że priorytetem dla naszych nowych pracowników nie jest tryb zdalny, ale właśnie możliwość pracy z biura, tyle że bez konieczności relokacji do Warszawy. Nie chcieliśmy rezygnować ze świetnych specjalistów, których znaleźliśmy w Krakowie, dlatego stworzyliśmy im takie warunki do pracy, jakich potrzebowali – informuje Magdalena Pobikrowska, head of biddable media w SalesTube.
W Group One od marca 2020 roku funkcjonuje hybrydowy model pracy, co oznacza, że firma jest otwarta na rekrutację osób z całej Polski, a także wielu innych krajów. Firma rozważa też kolejne nowe lokalizacje w Polsce poza Warszawą, Krakowem, Gdańskiem i Wrocławiem.
Wśród klientów Group One znajdują się takie firmy jak Agora S.A., Castorama, Bakoma, Vichy Laboratories, Idea Bank, Amazon, TUI, Radio Zet , CCC, Amica, BMW, Credit Agricole, Adamed, Empik, Google, Dr. Oetker, Hochland, Mokate czy LOT.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA