Nowy najemca w katowickim biurowcu Altusfot. powerinvest

Nowy najemca w katowickim biurowcu Altus

Katowice
powerinvest
REKLAMA
Grupa Finansowa Power Holding Sp. z o.o. dołączyła do grona najemców katowickiego biurowca Altus położonego przy ul. Uniwersyteckiej 13.
Power Holding otworzy swoje biuro na 6. piętrze najwyższego obiektu w Katowicach. Oficjalnie nowe biuro firmy, która oddziały posiada m.in. w Krakowie czy Warszawie, rozpoczęło działalność w Katowicach 1 czerwca 2017 r.
– Otwierając nasz oddział w Katowicach odpowiadamy na potrzeby naszych klientów. Wybór miejsca nie jest przypadkowy, bo Altus jest jednym z najbardziej charakterystycznych obiektów w mieście, a Katowice coraz mocniej rozwijającym się rynkiem nieruchomości mieszkaniowych i biurowych – mówi Mateusz Pawełek, dyrektor operacyjny w Power Holding Sp. z o.o.
REKLAMA
Power Holding to Grupa, do której należą takie marki, jak Power Invest, Power Finances, Power Insurance, Power Leasing, Power Broker Cars, Power Academy oraz Power Consulting. Świadczy usługi w zakresie finansowania, ubezpieczeń, szkoleń, pośrednictwa w branży nieruchomości i motoryzacyjnej, a także doradztwa biznesowego.
Altus to najwyższy budynek w Katowicach, który oferuje powierzchnie biurowe klasy A+. Zlokalizowany jest przy ul. Uniwersyteckiej 13, posiada 30 kondygnacji, a jego powierzchnia całkowita wynosi 63 tys. mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA