Cavatina buduje kolejne budynki w kompleksie biurowym Ocean Office Park w Krakowie fot. Damian Daraż

Cavatina buduje kolejne budynki w kompleksie biurowym Ocean Office Park w Krakowie

ZDJĘCIA
Orzech
Orzech
REKLAMA

Ocean Office Park to wielofunkcyjny projekt realizowany na krakowskim Zabłociu. Cavatina Holding prowadzi aktualnie prace na drugim etapie kompleksu. Powstający budynek Ocean B zaoferuje ponad 26,5 mkw.

Ocean Office Park to krakowska inwestycja Cavatina Holding realizowana u zbiegu ulic Klimeckiego i Nowohuckiej. W czterech etapach inwestycji deweloper docelowo zapewni najemcom ponad 52,6 tys. mkw. powierzchni biurowej.

Największy budynek kompleksu Ocean Office Park, Ocean B wzbogacił panoramę krakowskiego Zabłocia. Cavatina Holding prowadzi intensywne prace wznosząc kolejną, tym razem okrągłą konstrukcję budynku D.

Cavatina Holding

Ocean B zaoferuje ponad 26,5 tys. mkw. powierzchni najmu. Obecnie trwają tu drobne prace wykończeniowe jak montaż desek tarasowych na patio czy montaż ścian zielonych. Deweloper jest już w trakcie procedowania uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

Z kolei charakterystyczny, okrągły Ocean D, który od września 2023 r. stanie się siedzibą SALESmanago – zaoferuje ponad 4,7 tys. mkw. przestrzeni biurowej na 5 naziemnych kondygnacjach. już w lutym deweloper rozpocznie montaż fasady wraz z pracami wewnętrznymi, np. robotami instalacyjnymi (elektryczne, wodno-kanalizacyjne) oraz robotami murowymi i termoizolacyjnymi.

– Ocean Office Park to kolejna inwestycja Cavatina Holding, którą udowadniamy, że dobrze rozumiemy szybko zmieniające się potrzeby firm działających dziś w bardzo dynamicznym otoczeniu rynkowym. Połączenie dobrej lokalizacji, atrakcyjnej architektury i wybranych, najnowszych technologii pozwalających tworzyć komfortowe i zrównoważone środowisko pracy owocują zainteresowaniem ze strony szerokiego grona najemców z różnych branż. Co ważne, proponujemy kompleksowe usługi, które obejmują nie tylko samo dostarczenie najwyższej jakości powierzchni biurowych, ale także i doradztwo, usługi projektowe i wykończeniowe – mówi Natalia Jaglińska, Dyrektor Komercjalizacji w Cavatina Holding.

fot. Damian Daraż
REKLAMA
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż
fot. Damian Daraż

Ocean Office Park to zespół budynków biurowo-usługowych powstający przy ulicy Pana Tadeusza w Krakowie. Lokalizacja ta zapewnia bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej oraz sprawne połączenie z każdą dzielnicą miasta, w tym szybki dojazd do Rynku czy Kazimierza z jego pełną ofertą kulturalno-rozrywkową.

Nietuzinkowa architektura kompleksu nawiązuje w bezpośredni sposób do jego nazwy – Ocean Office Park. Elewacja budynków biurowych zakłada wykorzystanie technologii „podwójnej skóry", co zwiększa komfort termiczny i akustyczny wewnątrz obiektu dodatkowo podnosząc jego walory wizualne. Nachodzące na siebie warstwy szkła o falistej linii cięcia nadają efekt lekkości i skojarzenie z miękkimi krzywiznami oceanicznych fal.

Cavatina Holding
Cavatina Holding

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA