Centrum handlowe Avenida Poznań pozyskało nowych najemcówMateriały prasowe

Centrum handlowe Avenida Poznań pozyskało nowych najemców

Orzech
Orzech
REKLAMA

Avenida Poznań (pierwotna nazwa Poznań City Center), nowoczesne centrum handlowe przy dworcu kolejowym i autobusowym w Poznaniu, które stanowi część Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego pozyskało kilku nowych najemców.

Dom Wina, Crazy Bubble i Relay to trzy nowe marki, które w kwietniu dołączyły do grona najemców Avenidy.

– Kochamy zaskakiwać naszych Klientów różnorodnymi udogodnieniami, jak np. strefa Avenida Lounge, czy ciągłym wzmacnianiem naszej oferty handlowo - usługowej. Trzech nowych najemców w jednym miesiącu to sukces, który pozwala nam zamknąć kwiecień z uśmiechem i satysfakcją. To jednak nie koniec – już niebawem na naszych Klientów czekają kolejne nowości – mówi Katarzyna Korpak, Dyrektor Avenidy Poznań.

Dom Wina znajduje się w Avenidzie Poznań na poziomie 0 i zajmuje powierzchnię 50 mkw. W ofercie sklepu klienci znajdą ponad 400 gatunków jakościowych win z całego świata oraz wybrane alkohole mocne klasy premium. Ponad 90 proc. asortymentu stanowią produkty z własnego importu, a dla wymagających Klientów salon przewidział także możliwość realizacji zamówień indywidualnych spoza oferty Domu Wina. Nowoczesny wystrój salonu został przełamany ciepłym oświetleniem i strefą wypoczynkową, które wprowadzają przytulny klimat, sprzyjający długim rozmowom o winie z fachową obsługą Domu Wina. Jest to pierwszy punkt świętującej 25 – lecie marki w Poznaniu i ósmy w Polsce.

REKLAMA

Crazy Bubble to licząca 12 mkw. wyspa handlowa, znajdująca się na poziomie +2 w Avenidzie Poznań. Jak twierdzą jej twórcy: Pomysł na Crazy Bubble zapoczątkowany został wraz z pierwszym zasmakowaniem wyjątkowej herbaty bubble tea. Wkrótce potem za ideą nadszedł czas na realizację marzenia o ściągnięcia jej wprost z Tajwanu do Polski. Obecnie jest to największa sieć bubble tea w Polsce – Crazy Bubble posiada 98 lokali w kraju, w tym najnowszy w poznańskiej Avenidzie. Misją marki, założonej przez grupę przyjaciół, jest dzielenie się pasją i radością z tworzenia nowych pysznych smaków kultowej bubble tea.

Relay mieści się w Avenidzie Poznań na poziomie +1, a jego powierzchnia wynosi 62 mkw. Jest to wiodąca, globalna marka typu convenience dla podróżnych, obecna w 29 krajach na świecie. Relay oferuje klientom szeroki wybór produktów stanowiących tzw. „niezbędniki w podróży”, m.in. prasę, książki, kawę, napoje, słodycze, upominki czy elektronikę i kosmetyki podróżne. Nowo otwarty punkt jest sklepem nowej generacji, został zaprojektowany według nowoczesnego konceptu, obejmującego m.in. odświeżony design zabudowy meblowej i lady sprzedażowej, a także wyraźne oznaczenie poszczególnych kategorii produktowych oraz stref promocyjnych. Jest to 7 punkt Relay w Poznaniu i 2 punkt otwarty w tym formacie w Polsce.

Powierzchnia centrum handlowego Avenida Poznań to ponad 60 tys. mkw., w 250 sklepach zatrudnienie znalazło ok. 2,5 tys. osób.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA