REKLAMA

Opinie o Cmentarz komunalny przy ul. Ibn Siny Avicenny (13)

Napisz komentarz
Tomasz Matejuk
Anonymous
Konkurs na opracowanie koncepcji architektoniczno - urbanistycznej zagospodarowania terenu w rejonie ul. Drzymały we Wrocławiu, z przeznaczeniem na budowę stadionu miejskiego.
http://www.wroclaw.pl/m3529/p77087.aspx
grzesiekko
"wert" napisał:
http://www.sztuka-architektury.pl/index.php?ID_PAGE=3610

Z tego wynika, że PWr. powróciła do planów budowy biblioteki. Czy ktoś się orientuje gdzie chcą ją postawić?
Anonymous
http://www.sztuka-architektury.pl/index ... _PAGE=3610
Orzech
Dobry projekt, byle tylko go zrealizowali, a nie poszedł do szuflady.
Gesah
to ja przekleje:

KONKURS NA OPRACOWANIE KONCEPCJI ARCHITEKTONICZNEJ ZESPOŁU BUDYNKÓW CENTRUM EDUKACJI MIĘDZYNARODOWEJ WE WROCŁAWIUWYNIKI POSTĘPOWANIA KONKURSOWEGO
Ogłoszenie o wyniku postępowania konkursowego:
Protokół z posiedzenia sądu konkursowego (pdf)

Wizualizacja - nagroda I (pdf - 9.4 Mb)

Recenzje nagrodzonych prac: (pliki pdf)
Nagroda I
Nagroda II
Nagroda III

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a nagrodzonym - GRATULUJEMY!
szkola_international.jpg
Anonymous
http://fem.org.pl/main.php?lang=pl&site ... e=konkurs2
Anonymous
OGŁOSZENIE O KONKURSIE na „Opracowanie koncepcji architektonicznej zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z zagospodarowaniem terenu i przyłączeniem do sieci miejskich we Wrocławiu przy ul. Leonarda da Vinci -Brochów V”
http://www.tbs-wroclaw.com.pl/przetargi.htm
Anonymous
http://www.wroclaw.pl/m3529/p73320.aspx
Anonymous
http://www.wroclaw.pl/m3529/p72596.aspx Piękny Wrocław
http://www.wroclaw.pl/m3529/p72335.aspx Pl.Społeczny
warian71
co prawda Orzech juz umiescil na investmapie post z ogloszeniem tego konkursu ale wydaje mi sie ze to jest wlasciwe miejsce ;)
"Orzech" napisał:
Nazwij nowe tramwaje

mag 2007-04-02, ostatnia aktualizacja 2007-04-02 13:15

W Katowicach jeżdżą karliki, w Poznaniu helmuty, a jak my nazwiemy nasze skody? MPK ogłosiło właśnie konkurs na nazwę dla swoich najnowszych tramwajów

Autor najlepszego pomysłu zostanie ojcem lub matką chrzestną pierwszej skody, która pojedzie ul. Szewską. Dostanie też 90-dniowy bilet na okaziciela na linie normalne i pośpieszne oraz odtwarzacz mp3. Upominki dostaną też trzy wyróżnione osoby.

Nowe tramwaje od czwartku wreszcie mają wozić pasażerów przez ul. Szewską, która specjalnie dla nich została przebudowana. - Skody będą służyć mieszkańcom naszego miasta. Dlatego chcemy, żeby to oni nadali im nazwę - mówi Iwona Czarnacka, rzeczniczka MPK. - Mieszkańcy Katowic jeżdżą karlikami. Natomiast Poznaniacy na używane niemieckie tramwaje, które kursują po ich mieście, mówią helmuty. O skodach motorniczy wrocławskiego MPK mówią "porsche na szynach", ale to wrocławianie ostatecznie zdecydują, jak się będą nazywać.

Najlepszą nazwę wybierze jury, któremu będzie przewodniczył prof. Jan Miodek. Zasiądą w nim także Witold Turzański - prezes MPK, Wojciech Sozański - wicedyrektor ZDIK-u oraz wrocławscy dziennikarze.

Propozycje można przesyłać do 15 kwietnia pod adresem MPK: ul. B. Prusa 75-79, 50-316 Wrocław, z dopiskiem "Skoda", lub e-mailem: skoda@mpk.wroc.pl, podając swój telefon. Ogłoszenie wyników 18 kwietnia

http://miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,4032250.html
Anonymous
Rozbudowa ASP
http://www.asp.wroc.pl/przetargi.htm#05
anubis
Konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznej elementów kompozycji przestrzennej Cmentarza Komunalnego przy ul. Awicenny we Wrocławiu. Znak ZP/K/1/2007/WIT

http://www.wroclaw.pl/m3529/p70007.aspx
REKLAMA