DL Invest Group inwestuje w Legnicy. Powstanie centrum logistyczne InPostźródło: Materiały inwestora - wizualizacja centrum DL Invest Group Kluczbork

DL Invest Group inwestuje w Legnicy. Powstanie centrum logistyczne InPost

Orzech
Orzech
REKLAMA
DL Invest Group rozwija portfel magazynów typu Small Business Units (SBU). Spółka dokonała zakupu działek w dwóch lokalizacjach: Legnicy i Kluczborku, na terenie których powstaną centra logistyczne dla jednej z największych firm logistycznych działających w Polsce – InPost. 
Oba projekty łącznie dostarczą na rynek 10 100 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej oraz 1 860 mkw. powierzchni biurowej.
Zakupiona działka w Legnicy ma powierzchnię 40 000 mkw. Centrum logistyczne InPost w tym dolnośląskim mieście ruszy w IV kwartale 2021 roku.
REKLAMA
Magazyny SBU to projekty tak zwanej "ostatniej mili", które firmom logistycznym umożliwiają jeszcze lepsze dopasowanie się do wymagań swoich klientów i zoptymalizowanie czasu dostaw.
- Projekty SBU są w możliwie największym stopniu dopasowane do wymagań najemców i po wpisaniu ich w łańcuch dostaw pozwalają być bliżej docelowych klientów i dostarczać usługi logistyczne o jeszcze wyższej jakości – mówi Jacek Zakrzowski, Dyrektor Ekspansji w DL Invest Group. 
- InPost przykłada ogromną wagę do jakości obsługi swoich klientów, do przygotowania wybranych projektów logistycznych w wyznaczonych lokalizacjach stąd zakup działki w Kluczborku o powierzchni 30 000 mkw. oraz w Legnicy o powierzchni 40 000 mkw. Projekty do użytku zostaną oddane odpowiednio w I kwartale 2022 roku oraz w czwartym kwartale 2021 roku – dodaje Jacek Zakrzowski.
Źródło: DL Invest Group

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA