Dolny Śląsk: Crusar zainwestował w Bolesławcu

Dolny Śląsk: Crusar zainwestował w Bolesławcu

Orzech
Orzech
REKLAMA
Polska firma Crusar z Wrocławia oddała właśnie do użytku swój nowy magazynu w Bolesławcu o łącznej powierzchni 8 000 mkw. Magazyn ten jest dedykowany jednej z największych firm z branży automotive, działającej tak w Polsce jak i za granicą. 
Crusar będzie również odpowiedzialny za późniejszą obsługę logistyczną magazynu. Aby jak najefektywniej wykorzystać dostępną powierzchnię, magazyn będzie pracował w systemie 3-zmianowym.
REKLAMA

O inwestorze:

Spółka Crusar z Wrocławia zajmuje się obsługą rynku logistycznego i transportowego. Głównym obszarem działania firmy jest transport drogowy. Firma oferuje również usługi transportu lotniczego posiadając trzy własne samoloty: Piper Seneca V, Cessna 172 i Monney Acclaim (najszybszy samolot z tłokowym napędem jednosilnikowym – jedyny samolot w Polsce). Crusar posiada swoje magazyny w Polsce (Wrocław, ul. Rdestowa w pobliżu lotniska, Bolesławiec), Niemczech (Chemnitz, Ransbach, Diez), Czechach (Klatovy), Rumunii (Arad), Włoszech (Rovereto) i w Wielkiej Brytanii (Birmingham).Crusar zajmuje się również diagnozą i optymalizacją funkcjonowania procesów: produkcyjnych, logistycznych i transportowych oraz projektowaniem systemów magazynowych i logistyki produkcji.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA