T4B planuje budowę fabryki w Miliczu

T4B planuje budowę fabryki w Miliczu

Dolny Śląsk
Orzech
Orzech
REKLAMA
Spółka T4B zajmująca się opracowaniem koncepcji, projektowaniem i wdrażaniem automatyki oraz rozwiązań informatycznych, telekomunikacyjnych i elektronicznych w celu optymalizacji procesów biznesowych w firmach planuje nową, kilkunastomilionową inwestycję w dolnośląskim Miliczu. W tym dolnośląskim mieście wybuduje fabrykę sprzętu dla sortowni śmieci i oczyszczalni ścieków.
Inwestor planuje za kilkanaście milionów złotych wybudowanie własnego zakładu w Miliczu na Dolnym Śląsku. Zamierza w tym celu skorzystać ze środków unijnych. Zakład ma produkować urządzenia, m.in. taśmociągi dla firm utylizujących odpady, jak sortownie śmieci czy oczyszczalnie ścieków. Głównie na potrzeby rynku polskiego, ale myśli też o eksporcie do Niemiec, Danii i Hiszpanii.
Do tej pory największym, wartym ponad 33 mln zł netto kontraktem spółki była podpisana przed rokiem umowa z PKP na zaprojektowanie i wykonanie systemu bezpieczeństwa publicznego na dworcach kolejowych Warszawskiego Węzła Kolejowego. Umowa obejmowała m.in. budowę nowych i integrację już istniejących systemów bezpieczeństwa w ramach WWK poprzez platformę PSIM (System Zarządzania Informacją Bezpieczeństwa Fizycznego) i miała zapewnić możliwość pracy z rozwiązaniami co najmniej trzech różnych producentów w zakresie: SSWiN (Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu), SKD (System Kontroli Dostępu), CCTV (telewizja przemysłowa), DSO (Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze) i SSP (SAP).

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA