Dolny Śląsk: Tarczyński rozbuduje swój zakład produkcyjny pod Trzebnicą

Dolny Śląsk: Tarczyński rozbuduje swój zakład produkcyjny pod Trzebnicą

Orzech
Orzech
REKLAMA
Jeden z największych i najbardziej znanych polskich producentów wędlin Tarczyński S.A., po raz kolejny inwestuje w swój zakład produkcyjny w miejscowości Ujeździec Mały pod Trzebnicą. 
Na początku grudnia inwestor rozpoczął procedury związane z uzyskaniem zezwoleń dla realizacji obiektu nowego budynku magazynowo-produkcyjnego. W ramach przedsięwzięcia powstanie obiekt o kubaturze ponad 119,7 tys. m3. Prace projektowe przygotował architekt Piotr Zdybek z biura 2pr Projekt z Trzebnicy. 
Firma jest także w trakcie uzyskania pozwoleń dla realizacji nowych obiektów: chłodniczego, kotłowni i stacji uzdatniania wody (łączna kubatura ok. 6 tys. m3).
Tarczyński S.A nie ujawnia informacji odnośnie wielkości nakładów inwestycyjnych i nowych miejsc pracy, jakie wygeneruje ta kolejna już rozbudowa jednej z najnowocześniejszych fabryk przemysłu mięsnego nie tylko w Polsce ale i Europie.
REKLAMA

O inwestorze:

Tarczyński S.A. jest aktualnie największym producentem kabanosów w Polsce. Firma chce także zostać lidera w segmencie wędlin suchych i parówek. Firma swoje wyroby eksportuje także do wielu krajów w Europie, będąc jeną z najbardziej rozpoznawanych marek wędliniarskich z Polski. Współpracuje od lat z takimi sieciami jak Sainsbury, Asda czy Carrefour – na obszarze Europy Środkowo-Wschodniej i ogólnoeuropejskim.W 2013 roku spółka Tarczyński zadebiutowała na rynku głównym Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Pozyskane w wyniku emisji publicznej 45 mln zł pozwoliło nam zrobić kolejny krok naprzód – rozbudować i zmodernizować zakład produkcyjny w Ujeźdźcu Małym, który stał się tym samym jednym z najnowocześniejszych zakładów wędliniarskich w Europie.Firma nadal stawia na rozwój i rozbudowę swojego kompleksu produkcyjnego pod Trzebnicą, czego dowodem są planowane, nowe inwestycje.Według stanu na początek 2018 roku, firma zatrudniała ponad 1400 pracowników, będąc największym pracodawcą w gminie Trzebnica.

Komentarze (2)

Napisz komentarz
Mateusza(gość)
Witam, dostałem pożyczkę w wysokości 25 000,00 € od pani Gabrieli Valerii. Zostałem oszukany dwukrotnie, ale dzięki Gabrieli Valeria pożyczyła mi pożyczkę. Bardzo się cieszę, możesz skontaktować się z nią bezpośrednio pod adresem e-mail: quick_credits@hotmail.com Andrzeja Mateusza
ochroniarz(gość)
A ludzie Harują za   grosze  , bo nie mają wyjścia żenada  ,  byłem ochroniarzem  jak powstawał pierwszy zakład  , gówniane pieniądze  a wymagania  szok i tak jest do dziś  , zero poszanowania człowieka .  od kiedy wyjechałem do Niemiec i zarabiam godne pieniądze i  mam szacunek a nie pomiatanie  ludźmi  bo ktoś jest wyżej , szanuj a będziesz szanowany    . a czy ten zakładzik największy   nie koniecznie , tylko się wywyższa
REKLAMA