Dolny Śląsk: WSSE Invest-Park wybuduje halę produkcyjno-biurową w Pasiecznej k. Jaworzyny Śląskiej źródło: WSSE "Invest-Park"

Dolny Śląsk: WSSE Invest-Park wybuduje halę produkcyjno-biurową w Pasiecznej k. Jaworzyny Śląskiej

FILM + WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA
Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest-Park zdecydowała się na budowę własnej hali produkcyjno-biurowej na Dolnym Śląsku. Przedsięwzięcie realizowane jest z myślą o wynajmie powierzchni pod produkcję dla średnich i małych przedsiębiorców. Oprócz tego najemcy otrzymają także do swojej dyspozycji niewielkie powierzchnie biurowe.
Nowa inwestycja zlokalizowana będzie w miejscowości Pasieczna k. Jaworzyny Śląskiej w województwie dolnośląskim. W ramach przedsięwzięcia, do połowy 2023 r. na blisko 4 hektarowej działce ma powstać obiekt o powierzchni użytkowej ok. 6 tys. mkw. Projekt architektoniczny hali przygotowało biuro Lekko Architekci z Poznania. 
Do 29 grudnia można składać oferty z wadium 50 tys. zł w przetargu, ogłoszonym przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną Invest-Park, na wykonawstwo hali.
WSSE "Invest-Park"
REKLAMA
WSSE "Invest-Park"
WSSE Invest-Park posiada w swojej ofercie gotowe hale przemysłowe, które dostępne są dla inwestorów pod wynajem lub leasing.
Obecnie realizowany jest program budowy nowych obiektów przemysłowo-magazynowych. Bliźniacze hale powstaną na Dolnym Śląsku: w Wałbrzychu, Pasiecznej k. Jaworzyny Śląskiej i Ząbkowicach Śląskich, na Opolszczyźnie: w Nysie i Brzegu oraz w wielkopolskiej Wrześni.
Wizualizacje: WSSE Invest-Park

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA