Echo Investment S.A. wybuduje nowoczesny apartamentowiec na warszawskich Kabatach źródło: Materiały dewelopera

Echo Investment S.A. wybuduje nowoczesny apartamentowiec na warszawskich Kabatach

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
Apartamenty Rytm
adresWarszawa, aleja Komisji Edukacji Narodowej 14
inwestorEcho Investment S.A.
REKLAMA
Kolejna nowa inwestycja Echo Investment S.A. w Warszawie. Tym razem deweloper zdecydował się na realizację nowego projektu przy al. Komisji Edukacji Narodowej 14 ma Kabatach, w dzielnicy Ursynów.
Echo Investment S.A. otrzymało pozwolenie na budowę apartamentowca, Apartamenty Rytm. W ramach inwestycji powstanie budynek z 288 mieszkaniami, ogrodem linearnym i strefami sąsiedzkimi w postaci m.in. wspólnego tarasu na dachu.

Mieszkańcy każdego lokalu będą mieli do dyspozycji własny taras lub balkon. W części apartamentów przewidziano po dwa balkony lub tarasy, wychodzące na różne strony świata. O bezpieczeństwo, komfort i oszczędność energii, zadba system inteligentnego domu Echo Smart.

https://investmap.pl/_i/gallery/109/109/538221_1200x.jpg.webp"/>

Dodatkowo przyszli mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z Paczkomatu InPost, rowerowni, strefy spotkań z miejscem na kino letnie oraz ładowarek do pojazdów elektrycznych.


– Aby idealnie wkomponować się w otoczenie, budynek będzie osadzony na filarach, co doda mu lekkości – mówi Dawid Wrona, dyrektor sprzedaży mieszkań w Echo Investment.


Z 288 oferowanych mieszkań w tej inwestycji około 60 proc. zostało już zarezerwowana. Zakończenie budowy planowane jest na przełomie III i IV kwartału 2023 roku.


Za projekt architektoniczny Apartamentów Rytm odpowiada pracownia WWAA z Warszawy. 

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA