Firma Franke ESSC przenosi warszawskie biuro do myhive Nimbusfot. Jan Augustynowski

Firma Franke ESSC przenosi warszawskie biuro do myhive Nimbus

Orzech
Orzech
Nimbus
adresWarszawa, Al. Jerozolimskie 98
inwestorImmofinanz Group
REKLAMA

Marka Franke zajmuje się projektowaniem i produkcją wysokiej klasy sprzętu kuchennego oraz urządzeń dla gastronomii. Szwajcarska jakość Franke znana jest w 39 krajach na świecie. W Polsce marka obecna jest od prawie 30 lat.

Nowa siedziba Franke ESSC w Warszawie, myhive Nimbus, usytuowana jest przy Al. Jerozolimskich 98, na granicy Ochoty i Woli. Nowy najemca zajmie 1,5 tys. mkw. powierzchni biurowej.

– Nimbus oferuje dogodną lokalizację, ale przede wszystkim funkcjonalną, wykończoną w wysokim standardzie przestrzeń pracy, na czym zależało naszemu klientowi. Dostęp do udogodnień w handlowo-usługowej części parku myhive, a także możliwość bezpłatnego korzystania z systemu rowerowego, parkingu oraz pryszniców dla rowerzystów, to tylko niektóre z atutów tego biurowca, które zwiększają pożądany dziś dobrostan pracowników – komentuje Łukasz Dreger, Associate Director w ITRA Polska. W transakcji doradzała ITRA Polska.

fot. Jakub Zazula
REKLAMA
fot. Jakub Zazula

myhive Nimbus to budynek biurowy klasy A o łącznej powierzchni do wynajęcia 19,5 tys. mkw. Znajduje się przy głównej arterii komunikacyjnej tej części miasta, w sąsiedztwie dworca kolejowego Warszawa Zachodnia i stacji Warszawa Ochota. Proekologiczność budynku potwierdza certyfikat LEED. Właścicielem budynku jest Immofinanz.

fot. Jakub Zazula
fot. Jan Augustynowski

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA