REKLAMA
Epol Holding Sp. z o.o.

Epol Holding Sp. z o.o.

Artykuły o Epol Holding Sp. z o.o.

Hiszpańskie biuro techniczne AMG Engineering nowym najemcą biurowca Epol Office w Krakowie
Hiszpańskie biuro techniczne, AMG Engineering Polska, wprowadziło się na powierzchnie krakowskiego biurowca Epol Office, należącego do spółki Epol Holding. Wynajmującego reprezentowała agencja doradcza Corees Polska, najemcę zaś agencja Neodom.
Krakowski biurowiec Epol Office zyskał nowego najemcę
Krakowski biurowiec Epol Office, należący do spółki Epol Holding zyskał nowego, prestiżowego najemcę poufnego z branży turystycznej. Wynajmującego reprezentowała agencja doradcza Corees Polska, najemcę zaś agencja Biuro Na Miarę.
Biurowiec Epol Office w Krakowie z nowym najemcą z branży IT
Krakowski biurowiec Epol Office, należący do spółki Epol Holding, zyskał nowego najemcę poufnego z branży IT, który obejmie powierzchnię ponad 400 mkw. Za koordynację procesu odpowiedzialna była agencja doradcza Corees Polska.
Centrum Monitorowania Jakości nowym najemcą biurowca Epol Office w Krakowie
Centrum Monitorowania Jakości, jednostka należąca do Ministerstwa Zdrowia, została nowym najemcą biurowca Epol Office w Krakowie. W procesie Wynajmującego, spółkę Epol Holding, reprezentowała agencja doradcza Corees Polska, Najemcę agencja Walter Herz.
W Krakowie powstanie kolejny hotel w zabytkowej, zrewitalizowanej kamienicy [WIZUALIZACJE + ZDJĘCIA]
W stolicy Małopolski powstanie kolejny nowy hotel w wyremontowanej i zrewitalizowanej, przedwojennej, zabytkowej kamienicy. Przy ulicy Powiśle, tuż przy Wawelu, w kamienicy numer 10, u stóp Wawelu, w pobliżu bulwaru nad Wisłą.
Star Beta Poland otwiera biuro w Epol Office w Krakowie
Star Beta Poland, firma prop-tradingowa zajmująca się handlem na instrumentach finansowych w wielu klasach aktywów takich jak kontrakty terminowe (futures), akcje, obligacje, surowce oraz waluty otwiera nowe biuro w stolicy Małopolski.
NIP7282749467
REGON100894827
WWW
Targowa 9A
90-042
Łódź

Opis

Zaczynaliśmy od budowania na własne potrzeby funkcjonalnych i reprezentacyjnych budynków biurowych w Krakowie i Łodzi. Z uwagi na fakt, iż stanowiliśmy część jednej z największych polskich spółek branży informatycznej Ericpol Telecom. To właśnie te inwestycje dały nam wyjątkowy wgląd w potrzeby naszych obecnych klientów. Potrafimy patrzeć ich oczami i rozumiemy, co jest dla nich korzystne teraz i w dłuższej perspektywie. Od 2010 roku działamy jako silna kapitałowo i niezależna spółka, skupiając się wyłącznie na inwestycjach deweloperskich oraz obsłudze nieruchomości. Tworzymy i organizujemy przestrzeń doskonałą dla rozwoju firm i przyjazną dla ludzi. Cieszymy się, że nasze realizacje zdobywają uznanie, wyróżnienia i nagrody, ale to satysfakcja klientów jest dla nas prawdziwym wyznacznikiem sukcesu.
REKLAMA