Wyjątkowa inwestycja klasy premium. W sercu Łodzi powstają Apartamenty Dębowa Materiały inwestora

Wyjątkowa inwestycja klasy premium. W sercu Łodzi powstają Apartamenty Dębowa

WIZUALIZACJE
AB/
Apartamenty Dębowa
adresŁódź, Senatorska
inwestorEpol Holding
projektantHorizone Studio
REKLAMA

Apartamenty Dębowa, inwestycja zlokalizowana nieopodal ścisłego centrum Łodzi, to najnowszy projekt deweloperski Epol Holding.

Postaw na sprawdzonego dewelopera

Spółka dała się już poznać jako sprawdzony inwestor na krakowskim rynku mieszkaniowym. W ubiegłych latach deweloper zrealizował kilka przedsięwzięć w ważnych lokalizacjach Krakowa.

Pierwszym z nich była budowa kilkudziesięciu mieszkań w ramach projektu Wola Park, na krakowskiej Woli Duchackiej. W efekcie mieszkańcy otrzymali wyróżniające się ciszą miejsce, z dostępem do wszystkich wielkomiejskich udogodnień w okolicy. Następnie poprzez realizację kameralnej inwestycji,

obejmującej kilka luksusowych apartamentów, na krakowskich Dębnikach powstała Skwerowa 32, stanowiąca doskonałe uzupełnienie zabudowy pierzejowej tamtejszego kwartału.

Obecnie liczna grupa nowych mieszkańców inwestycji Nad Ruczajem odbiera klucze do swoich lokali. W ramach projektu, zlokalizowanego przy ulicy Czerwone Maki, udało się połączyć bliskość terenów zielonych, w tym piękny 30-arowy park do wyłącznej dyspozycji mieszkańców, z dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej.

Co ważne, Epol Holding należy do nielicznej grupy deweloperów realizujących inwestycje w całości ze środków własnych, co gwarantuje pewność i spokój klientów oczekujących na nowe mieszkania. Kluczowym aspektem działalności firmy jest troska, aby tworzoną powierzchnię mieszkaniową cechowała odpowiednia jakość. Budujemy tak, jak sami chcielibyśmy mieszkać – zapewnia przedstawiciel spółki.

Apartamenty Dębowa – oczko w głowie firmy

Apartamenty Dębowa to nowy początek. Choć Epol Holding działał na rynku łódzkim już w poprzednich latach, to zajmował się jednak rynkiem biurowym. Efektem tej pracy jest choćby wielokrotnie nagradzany budynek biurowy Ericpol Software Pool przy ul. Sienkiewicza 175 (m.in. Brick Award 2015).

Teraz Inwestor planuje skupić swoje działania na coraz prężniej rozwijającym się, łódzkim rynku mieszkań deweloperskich. Apartamenty Dębowa, zlokalizowane są niedaleko ulicy Piotrkowskiej. Zielona, kameralna i znakomicie skomunikowana przestrzeń zapewnia wygodę i łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych punktów handlowo-usługowych.

Budowa inwestycji ruszyła w połowie ubiegłego roku, a jej zakończenie planowane jest na II kwartał 2025 roku. W ramach całego przedsięwzięcia powstanie budynek wielorodzinny, w którym wyodrębnionych zostanie 134 mieszkań i 6 lokali usługowych na parterze. Miejsca postojowe dla samochodów zaplanowano w podziemnej hali garażowej.

– Mamy szeroki wybór lokali od kawalerek 30-32 mkw. po przestronne lokale 4-pokojowe o powierzchni 100 mkw. Każde mieszkanie posiada dostęp do balkonu, loggii lub tarasu. Nasz projekt skrojony jest idealnie zarówno dla singli, jak również dla rodzin z dziećmi czy inwestorów szukających lokali pod wynajem – mówi specjalista ds. sprzedaży w Epol Holding.

W ofercie znajdują się również komórki lokatorskie, a na najwyższej kondygnacji przewidziane zostały wspólne tarasy widokowe. Korzystanie z pojazdów elektrycznych zapewnią ładowarki, zlokalizowane w garażu podziemnym.

Inwestycja premium w urzekającej lokalizacji

REKLAMA

Inwestor zwrócił uwagę przede wszystkim na lokalizację, która urzeka nie tylko otaczającą ją przestrzenią, ale też unikalnym, staromiejskim charakterem. To idealne miejsce dla tych, którzy wszystko, co niezbędne do wygodnego życia chcą mieć zawsze "pod ręką", a jednocześnie szukają ciszy i miejsca do odpoczynku.

Zgodnie z zapowiedziami inwestora, będzie to wyjątkowa inwestycja klasy premium. Za projekt odpowiada prestiżowe biuro architektoniczne Horizone Studio, które specjalizuje się w projektowaniu najwyższej klasy budynków (począwszy od obiektów mieszkaniowych, po budynki biurowe oraz użyteczności publicznej). Współpraca pomiędzy firmami rozpoczęła się już dużo wcześniej, na rynku biurowym, czego efektem był wspominany już budynek przy ul. Sienkiewicza 175.

Skrupulatnie przeanalizowane rozwiązania

Zielona okolica, bliskość parków oraz liczne atrakcje sprawią, że każdy będzie mógł aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Dzieci będą miały zapewnioną edukację na wysokim poziomie, a najmłodsi będą mogli uczęszczać do żłobków i przedszkoli w pobliżu. Najbliższe centra medyczne i apteki znajdują się w odległości krótkiego spaceru, co gwarantuje troskę o zdrowie mieszkańców. To idealne miejsce dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort, spokój i aktywny tryb życia.

Modernistyczna architektura o solidnej konstrukcji i wysoki standard wykończenia spowodują, że budynek będzie nie tylko funkcjonalny, ale także estetyczny i trwały. W inwestycji zachowano doskonałe proporcje pomiędzy metrażami, a układem mieszkań, co przyczyniło się do należytego wykorzystania przestrzeni oraz stworzyło dogodne warunki życia. W ramach projektu zdecydowano się również na zastosowanie ekologicznych rozwiązań, takich jak:

  • przygotowanie terenów utwardzonych jako wodoprzepuszczalnych
  • wykorzystanie retencji wody deszczowej poprzez zastosowanie zielonych stropodachów
  • wprowadzenie zadaszonych miejsc postojowych dla rowerów oraz punktów ładowania dla samochodów elektrycznych
  • podłączenie budynku do miejskiej sieci ciepłowniczej
  • użycie optymalnych przeszkleń, w celu poprawienia efektywności wykorzystania energii słonecznej

WIZUALIZACJE

Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora
Materiały inwestora

EPOL HOLDING – szerokie spektrum działań

Aktualnie Epol Holding Sp. z o.o. skoncentrowana jest głównie na branży deweloperskiej, lecz w dalszym ciągu w zakres działalności dodatkowej firmy wchodzą usługi związane z technologią informacyjną, ponieważ firma wywodzi się z branży IT. Dodatkową, rozwijaną dziś przede wszystkim w Krakowie, działalnością spółki jest branża hotelarska. Epol Holding jest właścicielem i zarządzającym dwóch obiektów hotelowych: 3-gwiazdkowego Hotelu Atrium oraz Aparthotelu Riverside. W ramach grupy kapitałowej Spółka posiada także własny browar – Klubopiwiarnię Browar WARKOT.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA