Biurowiec Epol Office w Krakowie z nowym najemcą z branży ITMateriały prasowe

Biurowiec Epol Office w Krakowie z nowym najemcą z branży IT

Orzech
Orzech
REKLAMA

Krakowski biurowiec Epol Office, należący do spółki Epol Holding, zyskał nowego najemcę poufnego z branży IT, który obejmie powierzchnię ponad 400 mkw. Za koordynację procesu odpowiedzialna była agencja doradcza Corees Polska.

Epol Office jest czterokondygnacyjnym obiektem biurowym o powierzchni całkowitej ponad 6300 mkw. Aktualnie oferuje w pełni wykończone powierzchnie biurowe klasy A. Obiekt zlokalizowany jest w Krakowie przy ul. Bobrzyńskiego 12, w sercu krakowskiej "Doliny Krzemowej". Umiejscowienie biurowca gwarantuje łatwy dostęp zarówno do centrum miasta jak i autostrady oraz lotniska. Doskonale skomunikowana lokalizacja (przystanek tramwajowy przed samym biurowcem, ścieżka rowerowa oraz położenie przy jednej z głównych krakowskich arterii) gwarantuje łatwy dostęp dla pracowników oraz partnerów biznesowych najemców.

Po drugiej stronie ulicy Bobrzyńskiego znajduje się jedno największych i najnowszych osiedli mieszkaniowych, stanowiące komfortowe miejsce do zamieszkania. Epol Holding Sp. z o.o. to spółka zajmująca się między innymi administrowaniem i wynajmem powierzchni biurowych, usługowych, apartamentów mieszkalnych, hotelarstwem oraz prowadzeniem działalności deweloperskiej.

REKLAMA

– Mamy przyjemność pochwalenia się kolejnym sfinalizowanym procesem i podpisaną umową najmu w Epol Office. Co niezmiernie nas cieszy, zainteresowanie nie maleje, a sam proces rekomercjalizacji Epol Office przebiega bardzo sprawnie. Dziękujemy za zaufanie i życzę powodzenia – dodaje Aneta Kmiecik, Kierownik oddziału Kraków w Epol Holding.

– Moje gratulacje zarówno dla nowego najemcy, jak i przedstawicieli Epol Holding. Lokalizacja Epol Office w centrum Krakowskiej Doliny Krzemowej przyciąga firmy z sektora informatycznego i technologicznego. Wykończone powierzchnie, gotowe do przejęcia, są sporym atutem i ułatwieniem dla organizacji potrzebujących szybkiej relokacji na nową powierzchnię. Na ten moment do dyspozycji najemców pozostały jedynie przestrzenie na parterze oraz pierwszym piętrze. Zapraszam do kontaktu – podsumowuje Tomasz Skrzypek, Leasing Director w Corees Polska.

Materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA