Francuska firma z branży IT zwiększy o 30% zatrudnienie we Wrocławiuźródło: i2 Development

Francuska firma z branży IT zwiększy o 30% zatrudnienie we Wrocławiu

Orzech
Orzech
REKLAMA
ALTEN Polska – polski oddział francuskiej firmy ALTEN, jeden z liderów branży IT i inżynierii planuje w tym roku zwiększyć zatrudnienie w swoim wrocławskim oddziale o 30%. Jest to związane z dużym rozwojem tej firmy na polskim rynku.
ALTEN Polska zakończył 2020 rok z rekordowymi wynikami. Według przedstawicieli firmy, sektor IT z pandemią poradził sobie lepiej niż większość branż, zarówno pod względem przychodów, jak i dynamiki zatrudnienia. Do lekkiego przestoju na rynku doszło w drugim kwartale roku, jednak popyt na inżynierów, developerów, a także analityków biznesowych, czy rekrutrów w branży IT szybko wzrósł ponownie.
ALTEN Polska jest jednym z liderów globalnego rynku inżynieryjno-technologicznego. Dostarcza rozwiązania firmom z branży IT, automatyki przemysłowej, bankowości, energetyki, motoryzacji, kolei czy lotnictwa.
REKLAMA
Posiada w Polsce oddziały w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i we Wrocławiu. Aktualnie zatrudnia ponad 500 osób, a kolejne 100 zatrudnione jest w innych działach tej firmy w naszym kraju.
Siedzibą wrocławskiego oddziału jest biurowiec Nowy Aleksanderhaus, znajdujący się w centrum Wrocławia przy pl. Jana Pawła II.
Spółka ALTEN została założona w 1988 roku we Francji przez trzech absolwentów studiów inżynieryjnych. W 2021 roku zatrudnia łącznie ponad 34 000 specjalistów pracujących w 30 krajach na całym świecie.

Komentarze (3)

Napisz komentarz
Profos(gość)
Płace na początku przyzwoite z czasem nie rosną a liczba godzin przepracowanych I obowiązków systematycznie rośnie tak jak na strefach produkcji
Sfan(gość)
Nie polecam tej firmy.  Zwykły pośrednik pracy.
Sfan(gość)
Nie polecam tej firmy.  Zwykły pośrednik pracy.
REKLAMA