Krakowski biurowiec Epol Office zyskał nowego najemcęMateriały prasowe

Krakowski biurowiec Epol Office zyskał nowego najemcę

Orzech
Orzech
REKLAMA

Krakowski biurowiec Epol Office, należący do spółki Epol Holding zyskał nowego, prestiżowego najemcę poufnego z branży turystycznej. Wynajmującego reprezentowała agencja doradcza Corees Polska, najemcę zaś agencja Biuro Na Miarę.

Epol Office jest czterokondygnacyjnym obiektem biurowym o powierzchni całkowitej ponad 6300 mkw. Aktualnie oferuje w pełni wykończone powierzchnie biurowe klasy A. Obiekt zlokalizowany w Krakowie przy ul. Bobrzyńskiego 12, w sercu krakowskiej „Doliny Krzemowej”. Umiejscowienie biurowca gwarantuje łatwy dostęp zarówno do centrum miasta jak i autostrady oraz lotniska. Doskonale skomunikowana lokalizacja (przystanek tramwajowy przed samym biurowcem, ścieżka rowerowa oraz położenie przy jednej z głównych krakowskich arterii) gwarantuje łatwy dostęp dla pracowników oraz partnerów biznesowych najemców. Po drugiej stronie ulicy Bobrzyńskiego znajduje się jedno największych i najnowszych osiedli mieszkaniowych, stanowiące komfortowe miejsce do zamieszkania.

Epol Holding Sp. z o.o. to spółka zajmująca się między innymi administrowaniem i wynajmem powierzchni biurowych, usługowych, apartamentów mieszkalnych, hotelarstwem oraz prowadzeniem działalności deweloperskiej.

REKLAMA

– Epol Office systematycznie wypełnia swoje przestrzenie nowymi najemcami. Każdy z wyborów stawiający na nasz obiekt, to potwierdzenie jakości jaką oferujemy, ale i poczucie odpowiedzialności za zaufanie jakim jesteśmy obdarzani. Dziękuję za wybór Epol Office, i mam nadzieję, że jest to początek długiej i owocnej współpracy. – dodaje Aneta Kmiecik, Kierownik oddziału Kraków w Epol Holding.

– Główną rolę przy wyborze Epol Office odegrała w tym przypadku lokalizacja, która zapewnia świetne połączenie z obwodnicą miasta, oraz możliwość szybkiego dostosowania powierzchni przez Wynajmującego zgodnie z wytycznymi Najemcy. Dziękuję wszystkim zaangażowanym osobom za wykonaną pracę i sprawne zamknięcie tematu. – mówi Łukasz Kąpielewski, Starszy Specjalista ds. Najmu w Biuro Na Miarę.

– Lokalizacja Epol Office, a także jakość wykończenia powierzchni, gotowych do przejęcia są kluczowymi elementami wyboru tej lokalizacji przez najemców. Cieszę się, że do ich grona dołączył kolejny najemca. Z mojej strony serdecznie gratuluję i dziękuję za współpracę wszystkim stronom zaangażowanym w finalizację tego procesu. – podsumowuje Tomasz Skrzypek, Leasing Director w Corees Polska.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA