REKLAMA

TDJ Estate Sp. z o.o.

Inwestycje TDJ Estate Sp. z o.o.

Pokaż inwestycję
KTW I
Katowice, Koszutka
dostępna powierzchnia
3815 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
14.50
Pokaż inwestycję
KTW II
Katowice, Koszutka
dostępna powierzchnia
16939 m2
status budynku
gotowy
czynsz wywoławczy
15.50
Pokaż inwestycję
Fabryka Park
Katowice, Armii Krajowej 51
Pokaż inwestycję
Campus Bemke
Krakowska 52
Pokaż inwestycję
Dobrynów
Katowice, Rzepakowa 1
Pierwsza Dzielnica
Pokaż inwestycję
Pierwsza Dzielnica
Katowice, Bogucice, Góreckiego
[Zabrze] Zielona Dolina
Pokaż inwestycję
[Zabrze] Zielona Dolina
Zabrze, Mikulczyce
[Katowice] Osiedle Franciszkańskie
Pokaż inwestycję
[Katowice] Osiedle Franciszkańskie
Katowice, Panewniki

Artykuły o TDJ Estate Sp. z o.o.

Budowa Fabryki Park w Katowicach na finiszu
W Katowicach dobiega końca budowa nowego, dużego parku handlowego. W dzielnicy Piotrowice, na części terenu po dawnych zakładach firmy Famur, przy ul. Armii Krajowej powstaje Fabryka Park. Jest to pierwsza część inwestycji, która docelowo zajmie powierzchnię 6 ha.
Przy katowickich biurowcach kompleksu .KTW otwarto skwer miejski [ZDJĘCIA]
Centrum Katowic wzbogaciło się o nowe miejsce relaksu i rozrywki. Takie funkcje będzie pełnić nowy skwer miejski, który powstał przy biurowcach kompleksu .KTW, inwestycji TDJ Estate. Skwer tworzy charakterystyczny mebel w postaci podium ze schodami, uzupełniony o roślinność i małą architekturę.
Przy zabytkowym klasztorze w Kleczy Dolnej powstanie Campus Bemke [WIZUALIZACJE]
W Kleczy Dolnej w Beskidzie Małym, w województwie małopolskim, powstanie centrum edukacyjno-rekreacyjne Campus Bemke. Inwestycja zostanie zrealizowana przy ul. Krakowskiej, obok ponad 100-letniego klasztoru Pallotynów. Campus będzie się składał z obiektów edukacyjnych i sportowych – boisk i lodowiska; obiektów służących rekreacji – miejsc piknikowych, kawiarni i restauracji, a także obiektów kulturalnych – sceny teatralnej, miejsca do organizowania koncertów.
LKQ Europe z nowym, większym biurem w wieżowcu .KTW II w Katowicach
Firma LKQ Europe przeniosła się do nowego biura w kompleksie .KTW II w Katowicach, gdzie zajmuje prawie 2300 mkw. na drugim i trzecim piętrze. W oczekiwaniu na powierzchnię docelową firma ulokowała się na 450 mkw. w budynku .KTW I.
Najwyższy biurowiec Metropolii GZM – .KTW II z dwoma nowymi najemcami
Lokalizacja w centrum Katowic, atrakcyjne przestrzenie biurowe, solidny partner biznesowy w postaci TDJ Estate – to jedne z głównych aspektów, dla których kolejne firmy decydują się na otwarcie siedziby w biurowcach .KTW.
W Katowicach ruszyła budowa nowego parku handlowego [WIZULIZACJE]
Mieszkańcy Katowic zyskają nowe centrum zakupowe. W dzielnicy Piotrowice, na części terenu po dawnych zakładach firmy Famur, powstanie Fabryka Park. Budowa parku handlowego już się rozpoczęła. Będzie to pierwsza część inwestycji, która docelowo zajmie powierzchnię 6 ha.
Rekordowa nowa podaż powierzchni biurowych w Katowicach
Dostarczone na katowicki rynek biurowy w 2022 roku 10 inwestycji, powiększyły lokalne zasoby o rekordowe 127 000 mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Również po stronie najemców widoczny był wzrost aktywności o 20% w porównaniu do 2021 roku.
Biurowiec .KTW II w Katowicach został oficjalnie otwarty [ZDJĘCIA]
W całym kompleksie biurowym przy al. Walentego Roździeńskiego 1, czyli w obu budynkach (.KTW I i .KTW II) może pracować około 6000 osób. Swoje biura prowadzą tu Ammega, SD Worx, Panattoni Europe, PwC Service Delivery Center i LKQ Europe, natomiast LOFTMILL jest w trakcie prac wykończeniowych.
Niemiecka firma Vaillant Group stawia na Katowice. Otworzy nowoczesne centrum IT
Kolejna znana międzynarodowa firma stawia na Katowice. Tym razem jest to niemiecka spółka Vaillant Group. Po trzydziestu latach działalności na polskim rynku, w lipcu 2022 r. Grupa Vaillant podjęła decyzję o rozszerzeniu swojej działalności w Polsce o branżę IT, bazy danych, analitykę czy Business Intelligence.
Firma SD Worx stawia na Katowice. Otworzyła w .KTW II nowe biuro i zwiększa zatrudnienie
SD Worx, wiodący europejski dostawca rozwiązań kadrowo-płacowych, postawił kolejny ważny krok w rozwoju firmy na polskim rynku. Firma uruchomiła biuro w drugiej części kompleksu .KTW.
REKLAMA