Galeria Gryf w Szczecinie z nowymi najemcamiMateriały prasowe

Galeria Gryf w Szczecinie z nowymi najemcami

Orzech
Orzech
REKLAMA

Należąca do Carrefour szczecińska Galeria Gryf systematycznie rozbudowuje swoją ofertę. Do grona najemców dołączyły salony Monnari, Greenpoint/Moodo oraz Verona.

Do grona najemców szczecińskiej Galerii Gryf, której właścicielem i zarządcą jest Carrefour Polska, dołączyli Verona – salon z biżuterią, a także Monnari i Greenpoint /Moodo, w którym znajdziemy odzież i galanterię wysokiej jakości. To świetna informacja przede wszystkim dla kobiet ceniących sobie dobry styl i modę.

Galeria Gryf w Szczecinie to już od ponad 15 lat jedna z ulubionych destynacji handlowych miasta, do czego przyczynia się stałe poszerzanie oferty. Jesteśmy przekonani, że asortyment nowych marek spotka się z bardzo pozytywnym oddźwiękiem wśród naszych klientów - mówi Ewa Karska dyrektor działu galerii handlowych Carrefour Polska

REKLAMA

Otwarta pod koniec 2017 roku Galeria Gryf w Szczecinie oferuje m.in. sklepy z segmentu zdrowie i uroda (Hebe, Rossmann, Vision Express, salon L’or), elektronika i wyposażenie wnętrz (Euro RTV AGD, Jysk, Komfort), a także ofertę gastronomiczną (Berlin Donner Kebap, Bistro Express, Kuchnia Pekin) i szeroki segment usług. Obiekt dysponuje bezpłatnym parkingiem na 1250 miejsc sąsiadującym bezpośrednio z operatorami takimi jak Leroy Merlin, Agata Meble i Burger King. Dodatkowo do dyspozycji klientów jest stacja paliw.

Materiały prasowe

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych i specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 tys. GLA oraz sieci 40 stacji paliw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA