Galeria Młociny otwiera nowy rozdział w historii Hali Hutnik, czyli gastronomiczno-rozrywkowej części strefy Spotkania i Dania znajdującej się na +2 piętrze. W Hali, nawiązującej stylem do pobliskiej huty, pojawiły się dodatkowe elementy wystroju oraz elementy rozrywki. Można już korzystać m.in. z automatów do koszykówki, flipperów czy zostać mistrzem w rywalizacyjnej grze shuffleboard – nowości w tej części Warszawy.
Hala Hutnik poszerza swoją ofertę dla osób szukających na warszawskich Bielanach miejsca dobrej zabawy oraz smaków z różnych stron świata. Specjalnie dla miłośników kraftowych trunków, już wkrótce dostępna będzie także samoobsługowa ściana piwna.
– Galeria Młociny jest idealna nie tylko na zakupy, jest to także centrum, które oferuje szeroki wachlarz rozrywki i bogatą ofertę gastronomiczną. Co więcej, nasza galeria od samego początku istnienia osadzona jest w kulturze i tradycji dzielnicy. Fakt ten potwierdza chociażby Hala Hutnik – część strefy gastronomicznej z wystrojem nawiązującym do sąsiadującej z Galerią huty stali, która pełniła ważną rolę w rozwoju Bielan. Nowa odsłona Hali Hutnik to jeszcze więcej rozrywki i możliwości na przyjemne spędzanie czasu w gronie przyjaciół i rodziny. Oferta zostanie wzmocniona także urozmaiconym programem kulturalnym, który realizowany będzie cyklicznie na scenie Hali Hutnik – mówi Kamila Kiersikowska, Dyrektor Galerii Młociny.




![Nowelizacja ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Gminy zyskują czas, niepewność pozostaje [KOMENTARZ EKSPERCKI]](https://investmap.pl/_i/image/21/21/83989_100x70.jpg)





![Czy Polska stanie się hubem dla chińskiego e-commerce? [KOMENTARZ EKSPERCKI]](https://investmap.pl/_i/image/11/11/83979_100x70.jpg)

![[Warszawa] Galeria Młociny w Warszawie otwarta](https://investmap.pl/_i/image/200/72/48584_100x70.jpg)
![[Warszawa] Światowy pośrednik pracy powiększa biuro w Warszawie](https://investmap.pl/_i/image/85/85/41301_100x70.jpg)

![[Jaworzno] Pierwsza galeria dopiero za dwa lata](https://investmap.pl/_i/image/223/95/2783_100x70.jpg)
![[Warszawa] Costa Coffee wzmacnia ofertę na Lotnisku Chopina](https://investmap.pl/_i/image/94/94/25950_100x70.jpg)
![[Polska] Stabilny rozwój rynku handlowego w Polsce](https://investmap.pl/_i/image/84/84/29780_100x70.jpg)
![Kraków: Okulickiego-Fatimska – HSD buduje w Bieńczycach ponad 100 mieszkań, w tym dwupoziomowe [NOWE WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/221/93/49117_100x70.jpeg)
![[Warszawa] Elektroniczny gigant otwiera sklep w Galerii Północnej w Warszawie](https://investmap.pl/_i/image/202/74/45770_100x70.jpg)
![[Gdańsk] Lider branży akcesoriów sportowych w Galerii Metropolia](https://investmap.pl/_i/image/122/122/15738_100x70.jpg)
![[śląskie] Powstanie pierwsza galeria handlowa w Zawierciu](https://investmap.pl/_i/image/44/44/41516_100x70.jpg)