Grupa Archicom ma przedwstępną umowę zakupu nowej działki w Warszawiefot. Jakub Zazula

Grupa Archicom ma przedwstępną umowę zakupu nowej działki w Warszawie

Orzech
Orzech
REKLAMA
Jeden z największych polskich deweloperów Grupa Archicom z Wrocławia planuje zakup kolejnej działki pod inwestycję mieszkaniową w stolicy Polski. Archicom Lofty Platinum 1, spółka zależna podpisała z Echo Investment przedwstępną umowę zakupu prawa użytkowania wieczystego gruntu (oraz prawa własności budynków, stanowiących odrębny od gruntu przedmiot własności), położonego w Warszawie w rejonie ulic Domaniewskiej, Wołoskiej i Postępu na Mokotowie.
Łączna powierzchnia nieruchomości, którą planuje zakupić Archicom wynosi około 6 950 mkw. Cena netto wyniesie łącznie 65,12 mln zł netto.
Grupa Archicom planuje realizację inwestycji mieszkaniowej wielorodzinnej wraz z usługami, w ramach której ma zostać wybudowanych około 260 mieszkań
REKLAMA
– Zawarcie umowy przyrzeczonej powinno nastąpić nie później niż w lutym 2023 r., po spełnieniu się warunków zastrzeżonych w umowie przedwstępnej, przy czym strony umowy zamierzają dążyć do spełnienia warunków i zawarcia umowy przyrzeczonej w 2022 roku – czytamy w komunikacie spółki.
Grupa Archicom to znany, ogólnopolski deweloper. Jest liderem wrocławskiego rynku mieszkaniowego. Inwestuje i realizuje swoje projekty mieszkaniowe także w Krakowie, Poznaniu, Trójmieście i Łodzi. Archicom jest od 2016 r. notowany na GPW

Komentarze (1)

Napisz komentarz
Jan Augustynowski
Archicom ma biuro na Wołoskiej, to chyba szukali spacerkiem od lokalu ;)
REKLAMA